Google Chrome Nedir?

Dünya’nın en iyi ve en hızlı internet tarayıcılarından bir tanesi olan Google Chrome hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? yani Google Chrome’un ne olduğunu, ne iş yaptığını ve nasıl çalıştığını mı merak ediyorsunuz? Gelin sizlerle hep beraber Google Chrome’un ne olduğunu öğrenelim ve işte sizlere Google Chrome nedir? adlı makalemiz..

Google Chrome yukarıda da dediğimiz gibi dünya’nın en büyük kullanıcı kitlesine sahip ve en hızlı internet tarayıcılarından bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı gibi Google’ın iş birliğinde yönetiliyor ve şuanda kanıtlanmış olarak en hızlı internet tarayıcısıdır. Günümüzde bir çok web sitesi ve internet sitesi Google Chrome’a göre uyarlanıyor çünkü günümüzde artık Internet Explorer kullanan veya başka bir tarayıcı kullanan bir kullanıcı göremezsiniz. Diğer bir yandan Google Chrome’un hem bilgisayar versiyonu hem de mobil telefonlar için ayrı bir uygulaması bulunuyor.

Daha Fazlası


1 18

 

Akıllı telefonlarınıza Google Chrome’u indirmek isterseniz; ”Uygulama mağazasına girdikten sonra Google Chrome yazmanız yeterli olacaktır.” Google Chrome’a rakip olabilecek bir diğer internet tarayıcısı Mozilla Firefox’tur fakat bu tarayıcı her ne yapsa da şuan Google Chrome’un önüne geçemiyor veya Google Chrome kadar kullanılmıyor.

Eğer internette daha iyi gezinmek ve her siteye girişinizde daha iyi bir çözünürlükte karşılanmak istiyorsanız Google Chrome kullanmanızı öneririz. Google Chrome’a alternatif olarak Mozilla Firefox veya Yandex Browser kullanabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri