Samsung Galaxy A Serisi Nihayet Türkiye’de – Samsung Galaxy A3 A5 A7 Satış Fiyatları

samsung galaxy a serisi

 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni Galaxy A serisine ait akıllı telefon modellerini nihayet ülkemizde satışa sunuldu. Yenilikçi tasarım ve teknolojisi ile geliştirilen telefon 3 farklı modelle raflardaki yerini alacak. Bu modeller sırasıyla; 4.7 inçlik Galaxy A3, 5.2 inçlik Galaxy A5, 5.5 inçlik Galaxy A7 modelleri raflardaki yerini aldı.
Üst Düzey Kamera Özelliği

Yeni Samsung Galaxy A serisi, oldukça şık bir tasarıma sahip olup ince gövde yapısıyla kolayca tutulabiliyor. Muhteşem tasarımının yanı sıra kamera özellikleriyle de ön plana çıkan Galaxy A serisinde Optik Görüntü Sabitleme teknolojisini ve karanlık ortamlarda en iyi resim çekmek için hem önde hem arkada f/1.9 lense sahip.
Ayrıca Samsung’da bulunan ‘Hızlı Başlat’ özelliği ile ana sayfatuşuna dokunduğunuzda kamera 1 saniyeden daha çabuk sürede açılıyor. Kullanıcılar; Wide Selfie, Palm Selfie ve Güzelleştirme Efektleri gibi özelliklerle en iyi selfie çekim fırsatını da sunuyor.

Daha Fazlası


1 158

 

Hızlı Şarj Özelliği
Özellikle internette bolca zaman geçiren kullanıcıların ihtiyaçları değerlendirilerek üretilen Galaxy A (2016) serisini sunduğu “Hızlı Şarj” özelliğiyle, önceki serilere oranla daha kısa sürede şarj etmek mümkün. Bu özellik sayesinde bataryayı; yarım saat içinde %50, 100 dakikadan kısa sürede ise %100 dolu konuma gelebiliyor.

 

Samsung Galaxy A Serisi Satış Fiyatları
Telefonların ülkemizdeki satış fiyatları ise şu şekilde:

– Samsung Galaxy A3 – 1249 TL
– Samsung Galaxy A5 – 1599 TL
– Samsung Galaxy A7 – 1799 TL

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri