Scorp Nedir?

Scorp’u bilmeyen mi kaldımı yahu? Scorp, Vine’ın daha da geliştirilmiş hali diyebiliriz, Vine’da biliyorsunuz ki sadece 7 saniyelik videolar vardı fakat Scorp’da 15 saniyelik videolara yer veriliyor ve Vine’a Scorp’ta konsept çok farklı. Scorp’un ne olduğunu halen anlamış değilseniz, gelin sizlerle beraber bizde Scorp’un ne olduğunu iyice öğrenelim ve işte sizlere scorp nedir?

Daha Fazlası


1 18

Scorp yukarıda da dediğimiz gibi Vine’ın daha da geliştirilmiş hali ve Vine’a göre içeriği tamamen farklı olan sosyal medya uygulamasıdır. Scorp içerisinde videodan başka bir şey paylaşamazsınız ve Scorp’un gelişimi, popülaritesi şu şekilde artmıştır; ”Scorp ilk önce sadece kendi üniversitesinde popüler olmuştur yani yapımcıları olan 2 iki üniversiteli arkadaş bu projeyi ortaya çıkarır ve ilk olarak üniversitelerinde öğrencilerin yanına giderek bu uygulamayı tanıtıp indirmelerini söylerler. Daha sonra Scorp sevilmiş olacak ki diğer üniversitelere de yayılır ve günden güne popülaritesini daha da arttırır.” Evet, Scorp günümüze bu sayede geldi yani aynı Facebook’un doğuşu ve kuruluşu gibi fakat Scorp’un içeriği Facebook’tan da farklı!

Scorp‘u indirmek isterseniz telefonunuz iOs işlemciye sahipse; ”App Store‘e girdikten sonra Scorp yazmanız yeterlidir.” Telefonunuz android ise; ”Google Play Store’e girdikten sonra Scorp yazıp indirme tuşuna basmanız yeterli.” Scorp’un halen ne olduğunu merak ediyor veya Scorp hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız scorpapp.com adresini ziyaret edebilirsiniz, burası Scorp’un orjinal ve resmi sitesidir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri