Samsung Akıllı Kemer Tanıtmaya Hazırlanıyor

akıllı kemer samsung

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan CES 2016 Fuarı’nda birbirinden ilginç Samsung teknolojik ürünler görücüye çıkacak. Bu ürünlerden biri de akıllı kemer olacak. Samsung’un akıllı kemer tanıtacağını resmi sitesinden yaptığı açıklamayla kamuoyuyla paylaşmıştı.

Creative Lab (C-Lab) projesi adı altında tanıtılacak olan akıllı kemer, kullanıcıların günlük hayattaki rutin işlerini, hareket sürelerini kayıt altında alacak. Proje’ye WELT adının verildiğini de belirtelim.

 

Samsung Akıllı Kemer Ne İşe Yarayacak?

Daha Fazlası


1 182

Akıllı kemer ile günde ne kadar süre oturduğunuzu, yürüdüğünüzü ve kaç adım attığınızı kayıt altına alabileceksiniz. Ayrıca kilo vermek isteyenler için de yardımcı olacak bu kemeri hem sportif faaliyetlerde hem de günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Samsung’dan Bir Başka İlginç Ürün

Fuarda tanıtılacak bir başka ürün ise ‘rink’ adı verilen mobil VR cihazlarıyla uyumlu olacak. Bu ürün, Samsung Gear VR gibi sanal gerçeklik gözlüklerini aktif olarak kullanırken elinizde tutabilecek ve aynı PlayStation Move gibi çalışacak. Oynadığınız oyunun türüne göre cihaz bazen raket olacak bazen de direksiyon görevi görecek.

 

Samsung TipTalk Bir Başka İlginç Tasarım

Etkinlikte tanıtılacak olan bir diğer ilginç konsept olan TipTalk ile yeni nesil UX konseptine sahip mobil cihazlarınızdan gelen mesajları ya da bildirimleri duymanızı sağlayacak.TipTalk ile Samsung Gear S2 akıllı saatten gelen bildirimleri de parmağınızı kulağınıza dokundurmak suretiyle duyabileceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri