Vakıfbank Memur Personel Alımı 2016

Daha Fazlası


1 4

Vakıfbank yeni vermiş olduğu ilanında memur personel alımı yapmak suretiyle birçok kişiyi alacağına dair duyuru vermiştir.

Vakıfbank Memur Personel Alımı 2016
Vakıfbank Memur Personel Alımı 2016

Vakıfbank yeni vermiş olduğu ilanında memur personel alımı yapmak suretiyle birçok kişiyi alacağına dair duyuru vermiştir. İlanlarında bilhassa fazlaca sayıda kişiyi aldim istediğini belirten Vakıfbank kaliteli hizmet vermek adına da ya tecrübeli kişileri veya eğitebileceği yetenekli kişileri işe aldim istemektedir. Alımlara ait birçok koşul veren Vakıfbank da alımlar ile alakalı olarak aşağıda yer edinen kriterleri listelemiştir.

ŞARTLAR

– Türk vatandaşı olmak,
– Kamu haklarından yoksun olmamak,
– En azca 4 senelik kılavuzda belirtilen bölümlerden mezun olmuş olmak,
– 1988 ve ondan sonra doğan olmak,
– Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
– İşini yapmasına mani bir hastalığı bulunmamak ilk aranan şartlar içinde yer almıştır.

BAŞVURU

Adayların, Bankanın www.vakifbank.com.tr adresinde yer edinen “Imtihan Başvuru Formunu” online erişim üzere doldurmadan ilkin şubelerimizden 80 TL imtihan giriş ücretini yatırmaları; ondan sonra formu doldurmaları, fotoğraf yüklemeleri (fotoğraf son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalıdır); formun çıktısını alarak imzalamaları, ek olarak Yüksek Lisans Yapmış Olma zorunluluğu bulunan adaylarımızın Yüksek Lisans Bitirme Belgesi Fotokopisi ile beraber ve 2 nüsha olarak göndermeleri gerekmektedir. Online müracaat yapılmadan ilkin imtihan giriş tutarının (80 TL) yatırılmış olması gerekmekte olup aksi biçimde müracaat gerçekleştirilemeyecektir.

İSTENEN BELGELER

– Diploma,
– Nüfus cüzdanı,
– Askerlik belgesi,
– 2 tane vesikalık,
– Adli sicil kaydı ilk istenen belgeler içinde yer almıştır.

Kılavuza ulaşmak için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Brosur.aspx

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri