Snapchat’e Viber,Rakip Oluyor

Daha Fazlası


1 85

En popüler haberleşme uygulamalarından Viber, aldığı güncelleme ile beraber Snapchat ile yüz yüze kalabilir. Zira ikili rakip oluyor

En popüler haberleşme uygulamalarından Viber, aldığı güncelleme ile beraber Snapchat ile yüz yüze kalabilir. Zira ikili rakip oluyor… Devamlı güncellenen ve bununla beraber yeni özellikler edinen Snapchat, bildiğiniz suretiyle şu sıralar bir fazlaca popüler ve yaygın.

Dünya’nın pek oldukca yerinden kullanıcıya haiz olan toplumsal ağ uygulaması, şimdiyse Viber ile yüz yüze kalabilir. Bunun sebebi olarak ise sesli ve görüntülü müzakere uygulaması Viber’in resim sistemine benzer bir yeniliği katması olarak gösterilebilir.

Çektiğiniz fotoğrafı veya görsel materyali dilediğiniz vakit çerçevesinde görüntülemeye aleni tutabildiğiniz Snapchat’te ek olarak eldeki dosyayı muhtelif ifadeler ve efektler ile süsleyebiliyorsunuz. Şimdiyse bu biçim bir özelliği kendi sistemine dahil eden Viber, bir nevi Snapchat’a rakip oluyor diyebiliriz. Bu rekabet için her ne kadar Snapchat önde gözükse de beklenmedik gelişmelerin yaşanabileceği de bir reel. Yeni haberler için gözünüz bizde olsun.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri