Meizu, 2015 Yılında Rekor Telefon Satışına Ulaştı

Daha Fazlası


1 158

Çin merkezli başarı göstermiş üreticilerden Meizu, 2015 yılı içinde milyonlarca satış gerçekleştirmeyi başardı

Meizu, 2015 Yılında Rekor Telefon Satışına Ulaştı
Meizu, 2015 Yılında Rekor Telefon Satışına Ulaştı

Çin merkezli başarıya ulaşmış üreticilerden Meizu, 2015 yılı içinde milyonlarca satış gerçekleştirmeyi başardı. Resmi rakamlar şirketin başarıya ulaşmış bulunduğunu kanıtlıyor…

Oldukça uygun fiyatlarda üstün özelliklere sahip telefonları satışa sunan Çinli üreticilerinden Meizu, uyguladığı politikanın meyvelerini toplayamaya başladı. Çoğunlukla uygun fiyatlarda telefon çıkaran şirket, açıklanan bilgilere bakılırsa bu sene toplamda tam 20 milyon tane aygıt satmayı başardı. Neredeyse ayda 2 milyon ürün satan şirket, kendi kulvarındaki rakiplerine bir nevi güç gösterisi yapmış oldu diyebiliriz.

Giriş seviyesinden daha oldukça amiral vapur modellerine ve üst seviyeye odaklanan Meizu, bilhassa bu sene değişik bir strateji izlemişti. Giriş seviyesini peşinde bırakan ve artık fazlaca daha ustalaşmış cihazlar ile karşımıza çıkan şirket, uzun uğraşlar hemen sonra hazırladığı çalışmaların meyvelerini ise çoktan toplamaya başladı.

20 milyonluk bir satış öteki dev firmalar için ufak benzer biçimde gözükse de Meizu benzer biçimde ümit vaat eden bir şirket için oldukca pozitif yönde karşılanması ihtiyaç duyulan bir büyüme durumunda.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri