Apple TV’ye 360 Derece Video Desteği Geliyor

Yeni nesil Apple TV, bununla beraber bazı yeni özellikleri getirmekle kalmayıp haiz olduğu desteği de arttırıyor

Apple TV’ye 360 Derece Video Desteği Geliyor
Apple TV’ye 360 Derece Video Desteği Geliyor
Daha Fazlası


1 182

Yeni nesil Apple TV, bununla beraber bazı yeni özellikleri getirmekle kalmayıp haiz olduğu desteği de arttırıyor… Televizyon deneyimini bir adım öteye taşıyan ve çoklu medya sistemlerini geliştiren Apple TV, biliyorsunuz ki yeni versiyonu ile geçtiğimiz aylarda karşımıza çıkmıştı. Gelişmiş donanımı ve haiz olduğu özellikleri ile muayyen bir kitlenin dikkatini çeken ürün, şimdiyse kazanacağı video desteğiyle konuşuluyor.

Her geçen gün gelişen sanal gerçeklik, birçok şirketin göz diktiği bir sektör haline gelmiş durumda. Hal bu şekilde olunca öteki şirketler da teknolojiye ayak uydurmaya zorunlu kalmakta. Bunun son örneğini Apple TV’de rahatlıklıkla görebilirsiniz.

Zira artan 360 derecelik videolar için yardımcı kazanan Apple TV, artık yeni versiyonunda uygulamalar vesilesiyle paylaşılan 360 aşama görüş açılı videoları izlemeyi sağlıyor. Paylaşılan bilgilere gore yeni Apple TV’nin kumandasını video izlemek için kullanabilirsiniz. Zira dokunmatik alan yardımıyla video içinde kolaylıkla gezinti yapmak olası.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri