Just Cause 3 Performans Güncellemeleri

Just Cause 3 Performans Güncellemeleri Bekleniyor

Just Cause serisinin merakla beklenen son kısmı Just Cause 3 aybaşında dağıtıma sunuldu. Havada, karada ve denizde aksiyona odaklanan yeni kısımda sahneler son aşama realist ve serüven soluk kesiyor.

Daha Fazlası


1 58

Oyunun geliştiricisi Avalanche Studios ve distribütörü Square Enix epeydir sıkı halde hazırlanıyor olsa da oyunu alanlardan gelen ilk tepkilere nazaran birtakım performans sorunları var. Konsol ve PC sürümleri aynı anda sunulan oyun her platformda geçerli olan performans sorunları yer alıyor. Farklı medya kaynaklarından ve oyunculardan gelen yorumlara gore FPS hızı ansızın düşebiliyor, oyun çökebiliyor ve okyanus ortadan kaybolabiliyor.

Xbox One tarafında 15 dakikayı kabul eden yükleme sürelerinden ve 17 FPS’ye düşen hızdan laf ediliyor. Bunların sebebi RAM sızıntısı olabilir. Yapay zeka ve fizik hesapları üst ölçüde olduğu için bu problemler çıkıyor olabilir. Bu yüzden oyun geliştiriciden güncelleme paketinin gelmesi planlanıyor. Sistem ihtiyaçları içinde 6 GB RAM hafıza ve Core i5 2500K işlemci yer almakta Yalnız Core i7 işlemci ve 8 GB RAM ile GTX 780 monitör kartı önerilmekte.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri