ASUS MX25AQ Monitör Özellikleri ve Fiyatı

Hisleriniz için tasarlandı

2560 x 1440 WQHD çözünürlük ve 178° ;geniş görüş açılı AH-IPS teknolojisi ile çerçevesiz LED ekran

ICEpower® ile ortak geliştirilen ASUS SonicMaster Teknolojisi | Üst düzey, sizi içine çeken ses için Bang & Olufsen Teknolojisi

Düşük Mavi Işık ve Flicker-free özellikleri ile ASUS Eye Care Teknolojisi

[mks_col]

[mks_one_half]
Detaylardaki güzellik

Şık, ultra ince ve çerçevesiz tasarım
Designo MX25AQ her yere uyum sağlar. Ultra ince profiliyle masaüstünde çok az yer kaplar. Diğer ASUS Designo MX Serisi monitörler gibi şık MX25AQ de kenardan kenara çerçevesiz (0.1 cm) panele sahiptir.

Tam bir sanat harikası
Zarif şekilde üretilen Designo MX25AQ, 2015 iF ödüllü basit ve şık bir tasarıma sahiptir. Güneşten esinlenen güçlü metal bir standa sahiptir.

[/mks_one_half]

[mks_one_half]Hisleriniz için tasarlandı[/mks_one_half]

[/mks_col]

[mks_toggle title=”WQHD çözünürlükle daha iyi görün ASUS Designo MX25AQ ile sıradışı 2560 x 1440 çözünürlükteki görsellerden etkilenmeye hazır olun. 25 inç’lik WQHD ekranı ile MX25AQ, size %25 daha keskin görseller ve Full HD monitörlere göre %77’ye kadar daha fazla ekran alanı sunar.” state=”open”]

ASUS Geniş Ekran
ASUS Geniş Ekran

[/mks_toggle]

Büyüleyici 178° geniş görüş açısı

Designo MX25AQ size büyüleyici 100,000,000:1 kontrast oranı ve 178 derece geniş görüş açısı için AH-IPS panele sahiptir. LED arka aydınlatmalı ekran aynı zamanda sıradışı doğrulukta sRGB %100 renk üretimi sunar – böylece MX25AQ, profesyonel seviyede fotoğraf ve video düzenleme için de idealdir.

Büyüleyici 178° geniş görüş açısı
Büyüleyici 178° geniş görüş açısı

[mks_col]

[mks_one_half]

Güçlü, sizi içine çeken ses

ICEpower® |Bang & Olufsen Technology ile birlikte üretildi
ASUS Designo MX25AQ sizi, gelişmiş ses donanımı ve profesyonel ses işlemlerinin kombinasyonu ile tamamen içine çeker. MX25AQ, içinde barındırdığı ve ICEpower®| Bang & Olufsen Technology ile birlikte üretilen ASUS SonicMaster ses teknolojisini barındırır. SonicMaster her akustik detayı işleyerek daha zengin ve ayrık vokaller ile geniş frekans menzili sayesinde kristal netliğinde zengin bir ses sunar. Aynı zamanda MX25AQ, içinde bulunan dahili ICEpower® |Bang & Olufsen Technology MobileSound 3 yongasıyla, büyüleyici ses doygunluğunu, dahili 3W stereo hoparlörlerden sunar.

[/mks_one_half]

[mks_one_half]

Güçlü, sizi içine çeken ses
Güçlü, sizi içine çeken ses

[/mks_one_half]

Daha Fazlası


1 22

[/mks_col]

ASUS’a özgü AudioWizard seçim esnekliği sunuyor

MX25AQ, ASUS’a özgü AudioWizard OSD fonksiyonuyla dört adet önceden ayarlanmış ses moduyla kullanımınıza göre ses ayarlarınız istediğiniz şekilde seçmenizi sağlar.

Gözlerinizi ASUS Eye Care teknolojisiyle koruyun

Flicker-free Teknolojisi

Yorgun, ağrımış gözlere güle güle deyin. Designo MX25AQ, rahat bir izleme deneyimi için titremeyi azaltan TÜV Rheinland sertifikalı ASUS Flicker-Free teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, ekran karşısında geçirdiğiniz uzun sürelerde, göz yorgunluğunu ve diğer hasar verici etkileri en aza indirir.

ASUS Mavi Işık Filtresi
Designo MX25AQ aynı zamanda gözlerinizi zararlı mavi ışıktan korumak için TÜV Rheinland sertifikalı ASUS Mavi Işık Filtresi ile geliyor; tamamen yeni OSD menü ile ekran üzerinden dört farklı filtre seçeneğini kullanabilirsiniz.

MX25AQ sıkı testlerden geçmiş ve dünyaca ünlü teknik, güvenlik ve sertifikasyon hizmeti sunan TÜV Rheinland laboratuvarları tarafından flicker-free ve düşük mavi ışık seviyelerini aza indirgediği konusunda sertifikalanmıştır.

Geniş bağlantı seçenekleriyle birçok multimedya cihazı kullanabilme

Designo MX25AQ size birçok multimedya cihazıyla rakipsiz uyumluluk sunar. DisplayPort 1.2, çift HDMI ve bir HDMI/MHL 2.0 yuvasıyla birçok video girişe sahiptir. En son yuva, MHL uyumlu cihazlardan* içerik oynatırken, aynı anda mobil cihazınızı da şart etmenizi sağlar.

Geniş Baglantı

Ek beceriler için ASUS’a özgü özellikler

SplendidPlus™ Video Intelligence Teknolojisi
ASUS Splendid, video ve görselleri, renk parlaklığı, kontrast ve keskinliği geliştirerek optimize eder. 8 farklı modla (Okuma, Karanlık Oda, Manzara, Gece Görüşü, Sinema, Oyun, sRGB ve Standart) ekranınızdaki içeriğe uyum sağlar.

VividPixel Teknolojisi
ASUS VividPixel Teknolojisi görsel sınırlarını geliştirir ve gürültü barlarını azaltır, bu şekilde kristal netliğinde detaylı görseller sunar.
QuickFit Sanal Ölçeklendirme

VividPixel Teknolojisi

Kısayol tuşuyla fotoğraf ve dokümanlarınızın baskıdan önce gerçek boyutuyla önizlemenizi sağlar; aynı zamanda ekran üzeri rehber çizgilerle herşeyin düzgün olduğundan emin olursunuz

patent uygulamaları devam etmektedir

MultiFrame Yönetim Yazılımı

ASUS MultiFrame masaüstünüzü düzenli ve organize bir şekilde tutar, aynı anda birden fazla pencereyi yönetmenize imkan tanır.

GamePlus

Oyunculara nişangah ve sayaç fonkisyonu sunar. Oyuncular dört farklı nişangahtan oyunlarına uygun olanı seçebilirken, gerçek zamanlı strateji oyunlarında oyuncuları geçen süreden haberdar eder.

GamePlus

ASUS MX25AQ Monitör Fiyatı: 1650 tl

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri