Digiturk Play

Digiturk Play

Daha Fazlası


1 6

Digiturk Play uygulaması ile dilediğini, dilediğin yerde izle! Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı hep yanında. Spor Toto Süper Lig, La Liga, İngiltere Premier Ligi, Fransa ve Brezilya Ligi ile beraber Turkish Airlines Euroleague ve Türkiye Basketbol Ligi maçlarının canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece Digiturk Play’de. İzlemek istediğin lige ait paketi veya tek maçı satın aldıysan herhangi bir ek ücret ödemeden Windows 8.1 ‘e ait tüm platformlardan maçları izleyebilirsin.

Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli. Ayrıca 70’den fazla canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller ve en çok takip edilen Lig TV programları da Digiturk Play uygulamasında. Önemli noktalar: -Bu uygulamayı sadece Yurtiçi Digiturk Play aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir. -Yurtiçi Digiturk Play kullanıcıları, web sitesinden (digiturkplay.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları e-posta ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.

[mks_button size=”small” title=”Uygulamayı Yükle” style=”squared” url=”ms-windows-store:PDP?PFN=Digiturk.DigiturkPlay_dwx0t37hm067g&referrer=unistoreweb&muid=36E3ECD1AFAF6187104AE4AEABAF62FE&websession=43aa527bb2e341a892b22fa96cdcc312″ target=”_blank” bg_color=”#1e73be” txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri