Dijitürk Uygulaması

Dijitürk Uygulaması
Dijitürk Uygulaması

Digiturk Dilediğin Yerde uygulaması ile eğlence dolu Digiturk dünyası daima sizinle. 100’ün üstünde canlı kanal, kaçırdığınız programlar, binin üstünde film, heyecanla takip edilen yerli-yabancı diziler ve fazlası Dilediğin Yerde uygulamasında sizi bekliyor. İster evde, talep eder yolda yahut seyahatte; Digiturk ne süre dilerseniz, dilediğiniz yerde sizinle. Digiturk üyelik paketiniz dahilindeki en popüler programlardan oluşan içerikleri hiç bir ek ücret ödemeden Windows cihazınızdan seyredebilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan uygulamayı indirmek, Digiturk üyelik numaranızla yahut telefon numaranızla giriş yapmak.

Daha Fazlası


1 6

Uzaktan kumanda özelliği ile şimdi Dilediğin Yerde uygulamasını Digiturk kutunuzu denetlemek için kullanabilirsiniz. Kumanda hususi durumunun kullanılabilmesi için cep telefonunuzun ve Digiturk kutunuzun aynı ağa bağlı olması gerekmektedir. Kumanda hususi durumunu hemen hemen desteklemeyen kutular için bu hususiyet zaman içinde aktive edilecektir.

[mks_button size=”small” title=”Dijitürk Uygulaması İndir” style=”squared” url=”ms-windows-store:PDP?PFN=Digiturk.DilediinYerde_dwx0t37hm067g&referrer=unistoreweb&muid=36E3ECD1AFAF6187104AE4AEABAF62FE&websession=44f87b0a51544cfd85e18e87b8fc9cb0″ target=”_blank” bg_color=”#1e73be” txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

Çalıştığı cihazlar: Bilgisayar

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri