Google Adsense banı nasıl kaldırılır

Evet arkadaşlar,çoğu  site sahibi harcamalarını çıkartmak ya da daha çok gelir etmek amaçlı olarak adsense reklam hizmetini kullanmaktadır. Adsense ile alakalı google baya kaide kural çıkarttı ve baktı ki iş bu şekilde olmuyor önüne geleni banlamaya başlamadı.

Burada bizim söylemeye çalıştığımız vaka ise bandan kurtulmaktır. Olası yüzdesi hemen hemen SIFIR diyebilirim fakat denemekte yarar var doğal ki.

ilk olarak bu adrese girin. Adsense yardım ve tatışmalarından mutlaka adsense kuralalrını ve kaidelerini iyi öğrenin. reklam iyi mi yerleştirilir, ne tür içerik olmalıdır vb şeklinde şeyleri iyi bilin.

Daha Fazlası


1 29

Şayet ki siteniz yalnız adsense odaklıysa bütün içeriğinizi silin ve sitenizi paklayın. Google webmaster toolsu da kullanarak indexlerinizi de paklayın. Buradan sitenizi tekrar değerlendirmek için google a bildirin.

Son olarak ise adsense [-att-] google.com adresine lüzumlu düzenlemeleri yaptığınızı bilbildirir bir mail atın ve adsense için tekrar başvuru edin.

Şayet ki siteniz fazla hasılat sağlayan bir siteyse aslına bakarsan kabul edilmez. fazla kazanıyorsanız büyük olasılıkla banlı değilseniz bile bir banlanacağınız anlama gelir. Hele ki içerde birikmiş yüklü meblağlar bekletiyorsanız ne olursa olsun banlanacaklar listesine girmişsinizdir demek oluyor.

Webduzzi Not: Şunu unutmayalımki Google Adsense’den bir kere domain ban yerseniz Google adsense domain banları açıyor ama mimleniyorsunuz çok dikkatli olmanız lazım ondan sonra… Google Adsense hesabı kapattıysan kesinlikle birdaha açmıyor

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri