Ödül Almış Oyunlar Listesi

Aslında başlığı; ”Ödül almış oyunlar listesi” değilde ”En iyi oyunlar” şeklinde yapsaydık daha olurdu çünkü şuan piyasa da bir çok ödül almış oyun bulunuyor ve bunları bizim size burada hepsini aktarmamız mümkün değil, bunun yerine sizlere şuanda Dünya gündeminde çok fazla yer alan ve kendinden sıkça söz ettiren oyunlar hakkında bilgiler sunacağız. İşte sizlere en iyi oyunlar!

Daha Fazlası


1 58
Ödül Almış Oyunlar Listesi
Ödül Almış Oyunlar Listesi

Oyun piyasası sürekli gelişiyor ve oynadığınız oyunlara her hafta, her ay yeni bir güncelleme geliyor ve bu güncellemelerde oyunları daha heyecanlı kılıyor. Heyecan demek daha fazla oyuncu demek veya oyun yapımcıları sizlere farklı kampanyalarda ve tekliflerde bulunarak oyunlarına çekiyorlar fakat birde bu işleri hiç yapmadan belki de günlük olarak yüz binlerce oyuncu kaydı alan oyunlar var.

Onlar ne reklam veriyor ne de oyuncu çekmek için uğraşıyorlar sadece yaptıkları oyunları ilk andan itibaren daha heyecanlı daha sürükleyici ve daha aksiyonlu yapmak evet tek yaptıkları bu. Daha sonrasında oyunlarına gereken özeni gösteriyorlar ve bir anda oyuncuların en sevdiği oyun haline geliyorlar. Örneğin; Metin2, League Of Legends, GTA serisi, Call Of Duty serisi yani bu daha çok fazla örneklenebilir fakat biz sizler için bu oyunların en güzel ve en iyi olanlarını seçtik ve bir liste oluşturduk! İşte o mükemmel oyun listemiz..

  • League Of Legends : Sizlere bu oyun şuanda milyon kere oynanıyor desek inanırmısınız? Belki de Riot Games’in çıkarttığı ve  çıkartabileceği en iyi oyunlardan bir tanesidir. Kısa zaman büyük başarı elde ederek Dünya’nın en çok çevrimiçi oyuncu sayısına sahip olma ödülünü aldı ve her sene bu oyunun farklı farklı şampiyon turnuvaları düzenleniyor. Bunu daha önce hangi oyun başarabildi?
  • Minecraft : Hatırlarsanız bu oyun bir ara ülkemizde yasaklanmıştı ve bu oyunun League Of Legends gibi milyonlarca oyuncusu bulunuyor hatta günlük milyon kere bu oyun satın alınıp oyuncu kapasitesi her saniye daha da artıyordur.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri