Google Adsense Nedir?

Google Adsense Nedir

İnternetten para kazanma yolları her gün daha da gelişiyor ve insanlar artık bu konular üzerinde daha fazlasıyla durup hatta insanlar artık gerçek mesleklerini bırakıp artık bu meslekler üzerine yoğunlaşıyorlar.

Daha Fazlası


1 18

İnternetten para kazanmak isterseniz bir çok alternatif yol bulunuyor fakat bunların güvenilir ve güvenilir olmayanları var, bizler sizlere bu güvenilir firmaları tanıtmak amacıyla bir yazı hazırladık ve işte sizlere Google Adsense nedir? Google Adsense ne işe yarar? adlı makalemiz..

Google Adsense adından da anlaşılacağı gibi bir Google projesi ve yıllardır insanların gelir kapısı haline gelmiş internetten ek gelir kapısıdır.  Eğer mesleğiniz dışında internetten para kazanmak istiyorsanız ilk önce başvuracağınız yer Google Adsense olmalı çünkü Google Adsense ile birlikte ister 5 ₺ kazanın ister 10 bin ₺ hiç farketmiyor, ödeme günü geldiğinde bu bakiye direk banka hesabınıza aktarılıyor. Peki, bu Adsense nasıl bu para veriyor? Ne yapmamız gerekiyor? diyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz, Google Adsense bir reklamcılık ağıdır.

Birileri sitenize reklam verir ve bu reklamlar üzerinden para kazanırsınız fakat bu reklamcılık uygulaması şuanda ülkemizde tamamen vasat bir halde yani kullanılamaz durumda çünkü Adsense, Türkiye için reklamlara bir tık ücreti olarak 0,1 kuruş veya 0,30 kuruş arası gülünç rakamlar veriyor. Şuanlık Adsense dışında tercih edebileceğiniz bir reklam firma bulunmuyor yani bulunsada bir zamandan sonra bunlarda işin çılkını çıkarttığından artık tamamen pes ediyorsunuz ve bu sektörü bırakıyorsunuz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri