En Ucuz Android Telefon Hangisi?

Akıllı telefonlar artık hayatımızı baştan sona şekillendiriyor ve kendilerine bağımlı hale getiriyor. Bugün çevrenize ve dışarıya baktığınız zaman herkesin elinde birer akıllı telefon görebilirsiniz hatta bazı insanlar bir tane ile yetinmeyip 2 – 3 tane akıllı telefon sahibi oluyorlar. Hal böyle olunca ve birden fazla akıllı telefon kullananlar için güzel bir makale hazırladık ve bu makalemizde sizlerin işine yarayabilecek daha ucuz android telefonlar hakkında biraz bilgi verdik. İşte sizlere en ucuz android telefonlar!

Daha Fazlası


1 158

En Ucuz Android Telefon Hangisi

Android telefonlar sayesinde artık bir çok işimizi hızlandırdık ve bu işlerimizi bu telefonlar sayesinde sadece 1 – 2 tık ile halledebiliyoruz yani bizlerin hayatını artık daha kolay hale getirdiler fakat bazı durumlar oluyor bu akıllı telefonların piyasa değeri gerektiğinden daha fazla ücrette oluyor yani diğer ülkelerde bu telefonlar $500‘a satılıyorsa bizim ülkemizde bu telefonlar $800‘a satılıyor. Hal böyle olunca da insanlar bu telefonları almakta güçlük çekiyorlar fakat bana ucuz bir android telefon yeter. İnternete girebileyim, mesaj atabileyim ve fotoğraf çekebileyim diyorsanız aşağıda ki telefonlardan bir tanesini satın alabilirsiniz. İşte sizlere en ucuz akıllı telefonlar listesi!

  • Viatech Andromeda x6 – Bu telefonun tasarımı diğer telefon tasarımlarına göre daha nazik ve daha göze hitap eder şeklinde hazırlanmış. İnceliğine ve performansına diyecek birşeyimiz yok! Belki de ucuz yollu alabileceğiniz en iyi android telefonlardan birtanesidir! Fiyat: 340 ₺
  • Fly IQ4404 Spark – Bu akıllı telefonun tasarımı daha çok Samsung’un Ace serisi telefon tasarımlarına benziyor fakat Ace serisi kadar yavaş değil aksine bir çok işinizi bu akıllı telefon sayesinde hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Fiyat : 330 ₺
  • Nokia Lumia 620 – Aslında Nokia akıllı telefon piyasasında çok fazla başarıya ulaşamadı yani ürettiği telefonları satmasını bilemedi ama bu telefonlar diğer akıllı telefonlara göre daha hızlı ve daha işlevseller niçin satılmıyor bunu anlamış değiliz. Bu telefonun fiyatı 390 ₺.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri