2016’da Çıkacak Yeni Oyunlar?

2016 yaklaştı ve 2016 yaklaşırken oyun yapımcıları da yeni oyunlarını tanıtmak için sabırsızlanıyorlar hatta birkaç firma yeni çıkacak oyunlarını tanıttı. 2015 sezonu oyun ve oyuncular için çok hareketli geçti.

2016'da Çıkacak Yeni Oyunlar
2016’da Çıkacak Yeni Oyunlar

Piyasaya yeni Youtuber arkadaşlarla katıldı ve yüz binlerce yeni oyun bilgisayarları, oyun konsolları satıldı fakat bu oyunları oynamanız için aldığınız yeni bilgisayarların özelliklerini bir tık daha da arttırmalısınız ki bu oyunları daha rahat oynabilesiniz. En iyi örneği; Doom 4! Sizlere 2016’da çıkacak yeni oyunların haberini vermek istedik, oyun gündemini çok fazla takip eden birisiyseniz bu haberimizi sakın kaçırmayın!

Bu haberimiz daha çok Youtuber arkadaşların işine yarayabilir çünkü bu oyunları oynamak için henüz bir çok arkadaşın elinde yüksek performanslı bilgisayarlar yer almıyor veya oyun konsolları bulunmuyor. Diğer bir yandan bu oyunları üst düzey grafiklerde oynayıp daha da heyecanlı hale getirmek istiyorsanız yukarıda da dediğimiz gibi bilgisayarınızın özelliklerini bir tık yukarıya taşımalısınız.

Örneğin; Hard disk kullanıyorsanız bunu SSD disk‘e, düşük özellikli bir ekran kartı kullanıyorsanız bunu en az 1300 mHz hızına aynı zamanda en az 4 GB olmasına dikkat ediyorsunuz ve aynı şekilde Ramlerinizin kapasitesini biraz daha arttırmalısınız yani en az 8 GB veya 16 GB DDR4 Ram’ler sizin işinizi rahatlıkla görecektir. Eğer bu özelliklere sahip bir bilgisayarınız bulunuyorsa işte 2016’nın nefes kesen oyunları!

Daha Fazlası


1 58

2016 Yılında Çıkacak Oyunlar

  • Doom 4 : Efsanevi olan bu oyun oyun severlere tekrardan heyecan ve aksiyon yaşatmaya geliyor. Belki de bu oyun 2016’nın en çok oynanan oyunları arasında yer alabilir.
  • Call Of Duty ve Battlefield : Bu oyunların her sene farklı bir versiyonu çıkartılıyor ve neredeyse her ay farklı DLC’si yayınlanıyor. Aslında bu oyunun yenisini almanıza gerek yok yani DLC’ler bu oyunların fiyatı düşene kadar işinize yarayacaktır.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri