2015’in En İyi Android Uygulamaları

2015'in En İyi Android Uygulamaları

Daha Fazlası


1 20

Sizce Google bizleri izliyor mu? diye bir yazı paylaşmıştık daha önce işte Google’ın bizi izlediğinin diğer bir kanıtı daha gözler önüne seriliyor fakat bu izleme her zaman dediğimiz gibi masum bir hal alıyor yani size zarar getirebilecek bir izleme değil. Konuyu daha fazla uzatmadan Google’ın yeni yayınladığı raporunu sizlere sunmak istedik ve işte sizlere 2015’in en iyi android uygulamaları!

Google kısa bir süre önce bu uygulamaların detaylı olarak raporunu paylaştı ve birde raporlarının arasında Google Play Store’de en iyi uygulamalar olarak seçtiği bir rapor yer alıyor. Bu rapor içerisinde farklı farklı uygulamalar farklı farklı özellikler bulunuyor, siz bu uygulamalardan istediğinizi indirebilirsiniz. Rapor içerisinde yer alan bir çok uygulama ücretsiz olarak bizlere sunulmuş ve şuanda Google Play Store’den bu uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Aynı zamanda bugün akıllı telefonlar sayesinde bir çok işimizi hızlı bir şekilde yapıyor ve hatta bir çok işimizde bu akıllı telefonlar bizlere kolaylık sağlıyor. Konuyu isterseniz daha fazla uzatmayalım ve işte sizlere 2015’in en iyi mobil uygulamaları!

  • Buusu – Buusu sayesinde hangi dili öğrenmek istiyorsanız o dili kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Türkçe, Almanca, İngilizce, Fransızca, Portekizce ve daha bilmediğiniz bir çok dili Buusu sayesinde öğrenmeye başlayabilirsiniz.
  • Djay – Adı üstünde Dj yani müziklerle alakalı bir program fakat fonksiyon olarak ve özellik olarak diğer programlardan biraz daha farklı bir konseptte. Djay ile birlikte 2 müziği birleştirip bu müziklerden yeni müzikler oluşturup sosyal medya da paylaşabilirsiniz.
  • Colorfy – Ressam mı olmak istiyordunuz? İşte size ressamlığı ayağınıza kadar getirecek bir mobil uygulama denemesi ücretsiz!
  • Candy Camera – Fotoğraflarınıza yeni efektler eklemek istermiydiniz? veya şöyle diyelim; ”Kendinizi daha güzel/yakışıklı görmek istiyorsanız Candy Camera’ı kullanabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri