Hangi Markanın Teknik Desteği Daha İyi?

Markalar genellikle satın alımlardan sonra müşterilerine gereken değeri vermez ve sürekli olarak bir baştan savma durumu söz konusu olur. Bu durumdan kurtulmak isterseniz ve hangi markanın teknik desteğinin sorunsuz olduğunu öğrenmek istiyorsanız sizlere güzel bir makale hazırladık ve işte sizlere hangi markanın teknik desteği daha iyi adlı yazımız..

Hangi Markanın Teknik Desteği Daha İyi

Markaların satın alımlardan sonra göstermediği ilgi, vermediği teknik destek ve ulaşılamayan teknik servis telefonları hepimizi sinir eder hatta bu duruma iyicene kızar telefonu alır sorgusuz, sualsiz teknik destek merkezine götürürüz fakat burada da bizden bir çok kağıt imzalamamız daha sonra da ürünümüzün teknik servisten gelmesi beklenir.

Daha Fazlası


1 207

İşte bu süre de bizi iyicene çıldırtır ve hatta tüm işlerimizi aksatabilir fakat bu durumda kurtulmak için seçici bir müşteri olmanız gerekiyor yani bugün Samsung telefon almak yerine Apple markasını tercih edebilirsiniz veya aynı şekilde Samsung bir bilgisayar kasası almak yerine Asus markalı bir bilgisayar kasası almanız sizin yararınıza olacaktır.

Örneğin; ”Apple markalı bir cihazınızın arızanlandığını varsayalım ve telefonunuz teknik servise gitmesi gerekiyor. Eğer İstanbul’da oturuyorsanız bu cihaz sorununuzu 5 dakika içerisine yenisiyle değiştirebilirsiniz yani Apple cihaz onarımına pek fazla sıcak bakmıyor bu yüzden sorunlu cihazları genellikle ücretsiz olarak swap cihazlarla değiştiriyor.”

İşte böyle, hangi markayı kullanacağınızı ve hangi markayı tercih edeceğinize mutlaka dikkat etmelisiniz. Bir telefon alacaksanız bunu Google’da aratarak hakkında şikayet var mı görebilirsiniz veya markaların teknik servis isimlerini Google’da aratarak haklarında bir şikayet var mı görebilirsiniz..

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri