Antutu Değeri Yüksek Telefonlar

Antutu değil ”Antutu Benchmark” denir ona, bugün bir telefon bu sayesinde ölçülür, biçilir ve tartılır daha sonra da alınır mı alınmaz mı bu uygulama sayesinde herşey gün yüzüne çıkar.

Daha Fazlası


1 82

Antutu Benchmark’ı akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz ve yeni bir telefon almak istiyorsanız bu telefonun özellikleri bu uygulama sayesinde kolay bir şekilde inceleyebilir ve akıllı telefon sıralamasında kaçıncı sırada olduğunu görebilirsiniz. Konuyu daha fazla dağıtmadan işte sizlere Antutu değeri yüksek telefonlar!

Antutu Değeri Yüksek Telefonlar

Bugün bir çok insan yeni bir akıllı telefon alırken bu telefonu Google’da veya forum sitelerinde araştırıyor fakat bu işlemi kolay bir şekilde Antutu Benchmark ile de yapabilirsiniz.

Antutu sayesinde alacağınız telefonun özelliklerinden tutun hangi sıralamada olduğu, kaç puan aldığını bile görebilirsiniz yani bu uygulama size yeni bir telefon alırken tavsiyelerde bulunabilir. Diğer bir yandan bizde sizler için bu konu da zorluk çekmeyin ve fazla araştırma yapmayın diye bu uygulama içerisinde yer alan telefon sıralamasını özetleyerek sizlere anlatmak istedik yani bir nevi sizlere telefon alma konusunda Antutu uygulamasıyla rehberlik yapıyoruz. İşte sizlere Antutu değeri yüksek telefonlar!

  • HTC One Plus x6 – Öncelikle bu telefon gayet zarif ve hızlı bir işlemciye sahip fakat Antutu içerisinde bu telefonun puan değeri sadece; 44 bin yani bu telefon sizlere bir yere kadar yardımcı olabilir, pek tavsiye etmiyoruz.
  • Xiaomi Redmi Note 2 – Samsung’un Note serisini bildiğiniz kopyalamışlar yani Samsung’un Note serisinde yer alan akıllı telefonlar ne kadar hızlıysa bu telefonda onlara rakip olabilecek kadar hızlı, almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca bu telefon diğer Mediatek işlemci kullanıyor yani alışageldiğimiz bir işlemciye sahip değil. Antutu puanı ise; 50 bin.
  • Samsung Galaxy Note 5 – One Plus, Redmi falan bu telefonları bırakın ve Samsung’un yeni Note 5’i ile bir tanışın deriz, güçlü bir işlemci ve harika tasarıma sahip olan bir akıllı telefon. Antutu değeri; 79 bin.
  • Nexus 6 – Bu sefer Samsung’u da unutun hatta diğer tüm android işlemciye sahip akıllı telefonları unutun. Belki de gördüğünüz ve görebileceğiniz en büyük güce sahip olan inanılmaz hızlara ulaşabilen bir akıllı telefonun ismiyle karşı karşıyasınız. Antutu değeri ; NVIDIA işlemcisi. Evet, yanlış duymadınız bu telefonun puanı: NVIDIA’nın gücü yani bu telefonun puanı ölçmek istediğiniz zaman diğer akıllı telefonları ikiye bölüp 5’e katlar..

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri