Akıllı Telefonlarınıza Format Nasıl Atılır?

Akıllı Telefonlarınıza Format Nasıl Atılır
Akıllı Telefonlarınıza Format Nasıl Atılır

Akıllı telefonlarınıza format atmak bu tarz cihazları fabrikada ki temek ayarlarına geri döndürmek demektir. Normalde bilgisayar gibi teknolojik aletlere format atmak için bir sürü programlar yaygındır ve program yardımıyla atılır. Bazı programlarda temel boş sürümlere güncelleme yapılmaktadır. Telefonlarınıda ise bu durum için herhangi bir araca gerek olmamaktadır. Telefonlarınızın içinde bulunan Fabrika ayarları yedeği sayesinde ise cihazlarınız sıfırlanabilir.

Gelelim Android Cihazlarınıza Nasıl Format Atabileceğinize ;
Android Telefonunuzun menüsüne girdikten sonra Ayarlar kısmında oradan ise Gizlilik daha sonra da Fabrika ayarlarına sıfırla kısmında ki seçeneğne basarak telefonunuzu tamamen sıfırlamış olacaksınız. Fakat bu seçenek telefonunuzda bulunmuyorsa yüksek bir ihtimal ile eski sürüm olduğundan dolayıdır. Bu tarz durumlarda Ayarlar bölümünde Fabrika ayarlarına dön seçeneğini arayın. Aramak çok zor olmayacak bir şekilde bulacağınıza eminim ki eğer bu çözüm sizi halen tatmin edemiyorsa diğer bir çözüm yoluna başvurabilirsiniz.

Daha Fazlası


1 59

Telefonunuzun arama kısmına gelerek şu kodu *2767*3855# tuşlayın ve arama tuşuna basın az bekledikten sonra sisteminiz sıfırlanmaya başlayacaktır.

Bu yöntemler ile Android telefonlarınızı ilk aldığınız günlere geri döndürmüş olabileceksiniz. Bu yüzden içerisinde bulunan tüm içerikleriniz silinecektir ( yedek almadan bu işlemleri yapmamanızı tavsiye ederim.)

Bu yöntemler sayesinde Android telefonunuzu ilk aldığınız güne döndürmüş olacaksınız. Ve telefonunuzda gerçekten bir hız arttığını görebileceksiniz. Bu yüzden içerisinde bulunan tüm içerikler silinmektedir. Bu yüzden yedek almayı unutmayın.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri