Windows 10’a Geçmeli Mi?

Windows 10’a ücretsiz olarak geçmek isterseniz çok az bir süreniz kaldı belirtmek isteriz yani Windows 10’a geçişler sadece 2015 yılı için ücretsiz olup daha sonra ki yıllarda ücreti neyse verip satın almanız gerekiyor fakat bu Windows 10’a geçmelimisiniz yoksa geçmemelimisiniz? Windows 10 ile birlikte gelen yenilikler neler, bir kolaylığı var mı? Hangi özellikleri barındırıyor? Bizler sizler için bu konuları araştırdık ve sizlere işte Windows 10 hakkında tüm detaylar!

Bilindiği üzere Windows yani Microsoft tarafından neredeyse her sene yeni bir işletim sistemi çıkartılıyor ve bu işletim sistemlerinin içerisine her sene yeni bir özellik daha ekleniyor. Mesela bu sefer gelen yeni özelliğimiz; ”Tablet modu” Eğer bilgisayarınız dokunmatik bir ekrana sahipse bilgisayarınızı tablet moduna alarak daha hızlı ve daha işlevsel olarak kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası


1 85

Diğer bir yandan ise Windows 10’a geçmelimisiniz bunu merak ediyorsanız biz sizlere geçin deriz çünkü şuanda yeni çıkacak bir çok oyun Windows 10’a göre ayarlanıyor ve optimize ediliyor eğer yeni çıkacak oyunlarda sorun yaşamamak istiyorsanız Windows 10’a geçmelisiniz veya Windows 10’a ücretsiz olarak geçmek istiyorsanız hemen indirmelisiniz yoksa Ocak ayından itibaren ücretli olarak sunulabilir.

Biz Windows 10’a geçtik ve sizinde geçmenizi tavsiye ederiz çünkü her yeni işletim sisteminde bir açık ve güvenlik unsuru kapatıldığından bu yeni çıkartılan sürümlere geçmenizde büyük fayda var, hemen geçmek isterseniz Microsoft’un sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri