İnternetsiz Facebook Geliyor

İnternetsiz Facebook Geliyor

Dünya’nın en büyük sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook’a yeni bir özellik daha geliyor.

Her geçen gün kendisini geliştiren ve kullanıcısını kaybetmek istemeyen Facebook sürekli yeni bir özelliğe daha imza atıp kendisini gündemde tutmayı başarıyor fakat biz sizlere; ”Hala Facebook kullanıyormusunuz?” demek isteriz yani Facebook artık eski güncelliğini ve popülaritesini kaybetmiş durumda ve insanlar artık Facebook yerine instagram’ı veya twitter’ı tercih ediyorlar yine de siz bilirsiniz. Konuyu daha fazla dağıtmayalım ve işte sizlere internetsiz Facebook nasıl oluyormuş anlatalım..

Daha Fazlası


1 22

Facebook aslında bu konu da daha önce bir adım atmıştı. İnternetimiz olmadığı zaman Facebook’a girerseniz göreceksiniz yani internet olmadan Facebook’a girdiğinizde şununla karşılacaksınız; ”Çevrimdışıyken de paylaşımda bulunabilirsiniz.” fakat bu ibare yer alıyor ama hiç birşey yapamıyorduk yani gönderi paylaşıyoruz ama bu gönderi internetimiz olduğu zaman paylaşılıyordu şimdi ise Facebook bunu geliştirerek internetiniz olmadan da girebileceksiniz, gönderi veya başka birşey paylaşabileceksiniz.

Facebook’un bu yeni uygulaması ve özelliği ilk olarak metrolarda ve tünellerde geçerli olacak. Bir tünele girdiğiniz zaman hemen internet çekim gücünüz düşer ve tamamen internetten koparız fakat Facebook bunun önüne geçiyor ve buralarda bile internete girmenizi sağlıyor.

Facebook’un bu yeni özelliği ne zaman getireceği henüz belli değil. Bu özellik gelse bile ilk önce Amerika’da deneneceğinden şimdilik bir heyecan yapmamıza gerek yok bizim ülkemize de 1 yıl sonra falan gelmiş olur.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri