En İyi Webmaster Forumları

Bu forumlar son zamanlarda iyicene popüler olmaya başladı ve insanların ihtiyaçlarını kısa sürede karşılamaya başladılar. Aynı zamanda bu forumlar üzerinden internet üzeri ticaretler gerçekleştirildiğinden ek gelir kapısı da sizlere açılıyor. Bu kategori de yer alan forumlar genellikle Google, Youtube ve diğer webmaster sorunları üzerine oluyor. Konuyu daha fazla uzatmayalım ve işte sizlere en iyi webmaster forumları!

Daha Fazlası


1 85

Bu forumlar içerisinde aslında dilediğiniz herşeyi yapabilirsiniz yani gündem de olan haberleri, Google ile alakalı sorunlarınızı ve daha bir çok şeyi sadece bu forumlar aracılığıyla bulabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bunlar yetmedi mi? E ticaret kısmına da bir göz atarsanız sizler için uygun teklifler olduğunu ve kampanyalı ürünlerin olduğunu görebilirsiniz. Örneğin dışarıda bir ”drone” 100 ₺’e satılıyorsa burada 80 ₺’e satılabiliyor yani bu fırsatlardan da yararlanmak isterseniz bu forumlara hemen üye olabilirsiniz.

Bu forumlardan şuanda internette bir çok bulunuyor yani bir çok webmaster forumu var fakat bunların bir kaçı aktif ve çevrimiçi üyesi diğerlerinden çok daha fazla. Sizlere önerebileceğiniz bu forum siteleri tamamen ücretsiz fakat üye olmanız için sizlerden davetiye istenilebilir. İşte sizlere Türkiye’nin en iyi webmaster forumları!

  • R10.net – R10.net bu piyasanın artık tekel bir bayisi denilebilir yani bu forumun önüne geçebilecek ve bu forum kadar bu piyasayı canlı tutabilecek hiç bir site bulunmuyor. Yönetiminden tutun üyelerine kadar kaliteli ve nezih bir ortam var içeride fakat buraya üye olmak isterseniz davetiyenizin bulunması gerekiyor.
  • WMAraci.com – WMAraci’da son zamanlarda kendisinden çok fazla söz ettiren R10 kadar aktif ve güzel bir webmaster forumu. WMAracı üzerinden sorularınızı sorabilir, sorunlarınızı halledebilir veya elinizde olan eşyaları satabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri