Awbs Nedir? Awbs Temaları Awbs Eklentileri

AWBS, açılımıyla Advanced Webhost Billing System sunucunuz üstünden hosting ve reseller paketleri kurmak, domain satışı yapmak, müşterilere yardımcı vermek benzer biçimde ihtiyaçlara tahsisat vermeye destek olan gelişmiş bir satış otomasyonu sistemidir.

Başta hosting firmaları olmak suretiyle birçok bilişim şirketi tarafınca kullanılan AWBS hem öteki satış otomasyonu sistemlerinin karşısında dirayetli bir alternatiftir aynı zamanda düşük lisans ücretleri ve devamlı desteği ile kaliteli hizmet altyapısına haizdir. Tamamen özelleştirilebilir ve özgürlükçü yapısı sebebiyle AWBS kullanan kullanıcılar, AWBS temaları ve AWBS eklentileri desteği ile sistemlerini özelleştirebilir ve kendi tarzlarını yansıtan fonksiyonel bir satış otomasyonuna haiz olabilirler.

AWBS Nedir

Daha Fazlası


1 18

AWBS Temaları

Firmanız yahut şahsi satış platformunuz üstünde AWBS kullanacaksanız ve AWBS’yi değişik temalar kullanarak kişiselleştirmek istiyorsanız, web üstünde keşfedilmeyi bekleyen sayısız AWBS teması sizi bekliyor anlama gelir.

AWBS Eklentileri


AWBS’nin popüler satış otomasyonu sistemleri içinde içeriyor olmasının biri olan sebeplerinden biri de kuşkusuz eklenti desteğidir. AWBS’ye ekleyeceğiniz eklentilerle ihtiyacınız olan şeyi tam olarak karşılayacak satış otomasyonuna haiz olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri