Apple mı; Samsung mu? Hangisini Almalıyım

Apple mı; Samsung mu? Hangisini Almalıyım

Bu konu her zaman bir yerlerde dillendirilir hatta bu yetmezmiş gibi üstüne birde büyük kavgalar çıkartılır yani bunun örneğini Youtube’u açarak görebilirsiniz fakat kavgaya gerek kalmadan biz sizlere bu konuyu açıklamak istedik ve işte sizlere Apple mı yoksa Samsung mu? adlı yazımız..

Daha Fazlası


1 176

Bir önceki yazımız olan; ”android mi yoksa iOs mu?” adlı yazımızda sizlere iki işletim sistemininde bir farkının olmadığını ve android işletim sisteminde bulunmayan bir özelliğin iOs’ta, iOs’ta bulunmayan bir özelliğin android’te olduğunu söyledik fakat iş akıllı telefon markalarına gelince bir durmalısınız yani bir akıllı telefon almaya niyetlendiyseniz markalar hakkında olan bilginizi bir durup düşünmelisiniz yoksa daha sonrasında büyük pişman olabilirsiniz.

Hatta sizlere hatırlarsanız; ”Hangi markanın teknik desteği daha iyi?” adlı bir yazı da paylaşmıştık ve burada sizler için Apple‘dan bir örnek vermiştik. Apple’ın teknik desteğini hiç bir yerde bulamazsınız yani telefonunuz arızalansa dahi bu ücretsiz değişimle yenisiyle değiştirebilir fakat Samsung tarafında böyle bir olayın imkanı yok gibi duruyor.

Ayrıca Apple’ın akıllı telefonları daha işlevsel ve daha performanslı olduğundan akıllı telefonunuzu iPhone olarak alabilirsiniz, Samsung her zaman size iyi bir destek sunamayabilir veya yarı yolda bırakabilir. Apple’ın tek eksiği batarya konusunda olup şarjının uzun süre gitmemesidir yani bu konu da şarjı uzun süre giden bir akıllı telefon istiyorsanız Samsung’un telefonlarını tercih edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri