Nokia C1 smartphone Özellikleri ve Sızan Bilgiler

Nokia C1 Özellikleri ve Sızan Bilgiler
Nokia C1 Özellikleri ve Sızan Bilgiler

Nokia C1 smartphone görüntüleri bazı söylentileri ve özellikleri ile birlikte internette sızdırıldı. Görüntü ve teknik  olarak   Windows 10 Mobile ve diğer Android -Görünümlü iki model olarak gelecek gösterilmektedir.

Yeni görüntü ve bilgilere göre Nokia C1 Android OS üzerinde Z Launcher çalışabiliyor. Tam olarak Gri, Beyaz ve şeftali rengi sürümlerinde görülüyor.  (Kaynak aracılığıyla Nokia Power User) smartphone da farklı bir kamera kurulumu var olması her ikisi de iki boyutta ulaşacağını gösteriyor.

Daha Fazlası


1 158

Nokia C1 Özellikleri

Tek ekran 5-inç tam HD (1080×1920 piksel) çözünürlüklü ekrana sahip olması ve  bir büyük 5,5 inç Full HD ekran spor olacak olması dikkatleri çekiyor. Daha küçük Nokia C1 versiyonu ise 8 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel öne bakan kamera ile 2GB RAM + 32GB dahili depolama kurulum alanı ve birlikte gelecek. Kamera 13 megapiksel arka kamera ise 5 megapiksel öne bakan kamera ile birlikte 3GB RAM + 64GB dahili depolama kurulumunu yer alacak.

Nokia C1 önceki bilgileri ve söylentileri de şirketin Z Launcher ve Windows 10 Mobile ile Android çalıştırmak için ugraştıklarına işaret işaret ediyor

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri