Max Payne 3 Oyun Hikayesi Max Payne 3 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

max payne3 oyun 123

Dünya genelinde milyonlarca kişinin büyük bir heyecanla oynadığı aksiyon oyunlarının vazgeçilmez serilerinden olan Max Payne’nin en son serisi Max Payne 3 ile muhteşem bir macera ve aksiyon sizleri bekliyor. Max Payne 3 hikayesi nedir, Max Payne 3 sistem gereksinimleri nelerdir, detaylar haberimizin devamında.

 

Max Payne Önceki Serilerden Satırbaşları
TPS türünde bir aksiyon oyunu olan Max Payne 3 ile heyecan dolu anlar sizleri bekliyor. Oyunun kahramanı Max Payne’in geçmişini unutmak için gösterdiği çabalara tanıklık edeceksiniz. Oyunun önceki serisini oynadıysanız, trajik biçimde Max’in eşinin ve çocuğunun bir grup psikopat tarafından katledildiğini görmüştük.

Bu olayı araştırırken kendisini bir anda karanlık bir dünyanın içinde bulan kahramanımız, ikinci oyunda ise cinayet olayını araştırırken eski dostu Rus mafyasının patronu Vladimir Lem’in karanlık işler çevirdiğini görür ve öldüğünü düşündüğü Mona Sax ile tekrar karşılaşır. Oyunun sonunda eski dostu Vladimir’i yok eden Max içinyeni bir heyecan başlamaktadır.

Daha Fazlası


1 58

oyun max payne 456

 

Max Payne 3 Hikayesi
Yeni serinin hikayesi ikinci serinin final sahnesinden birkaç yıl sonrasında başlıyor. Artık polis olarak görev yapmayan Max, Brezilya’da zengin bir ailenin yanında özel güvenlik görevlisi olarak hayatını devam ettirmektedir. Ancak ölümler ve çatışmalar kahramanımızın yakasını bir türlü bırakmamaktadır. Oyunun son serisinde Brezilya ve Amerika’da geçen heyecan dolu çatışmalara girmeye kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

 

Max Payne 3 Minimum Sistem Gereksinimleri
Oyun için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:
• Service Pack 3 yüklenmiş Windows XP işletim sistemi
• 2.4 GHZ çift çekirdekli Intel işlemci veya 2.6 GHZ çift çekirdekli AMD işlemci
• 2 GB’lık RAM
• 512 MB Nvidia GeForce 8600 GT veya ATI Radeon HD 3400 ekran kartı
• 35 GB boş hafıza
• DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
• İnternet bağlantısı

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri