En İyi Android Görüntülü Konuşma Uygulamaları

görüntülü konuşms uygulamaları 123456

Daha Fazlası


1 20

Akıllı telefonların artık her yaştan kesime hitap etmesi ve kullanımının yaygınlaşması, farklı kategorilerde uygulamaların geliştirilmesine zemin hazırlıyor. Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen görüntülü konuşma uygulamalarının da pek çok çeşidi bulunuyor. Sizler için en iyi görüntülü konuşma uygulamalarından kısaca bahsetmek istiyoruz. En iyi Android görüntülü konuşma uygulamaları nelerdir, işte detaylar.

  1. Facebook Messenger: İlk çıktığı günden bu yana kendisini hızla geliştiren ve sunmuş olduğu görüntülü konuşma özelliği ile Facebook’tan bağımsız olarak çalışmaya başlayan Messenger, en popüler görüntülü konuşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu özelliği sayesinde kullanıcı sayısını ciddi anlamda artıran Messenger uygulaması, Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamaların başında geliyor diyebiliriz.
  2. Skype: Sadece Android platformunda sınırlı kalmayan Skype, tüm platformlarda kullanabileceğiniz en önemli görüntülü konuşma uygulamalarından birisidir. En çok kullanıcısı bilgisayar platformunda olan Skype, akıllı cihazlar için de kendisini ciddi anlamda geliştirmeyi başardı. Android platformu için listemizin ikinci sırasında yer alan Skype, güvenle kullanabileceğiniz uygulamalardan birisi.
  3. Line: Dünya genelinde 600 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan Line, en popüler iletişim uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Skype gibi Line de tüm platformlarda hizmet verirken, ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulamalardan birisidir.
  4. Hangouts: Apple tarafından geliştirilen FaceTime uygulamasına karşılık olarak çıkarılan Hangouts, FaceTime’a oranla daha fazla özelliğe sahip diyebiliriz. Daha çok mesajlaşma uygulaması olarak kullanılan Hngouts, sesli ve görntülü görüşmeleri ücretsiz olarak sunuyor. Android cihazların büyük çoğunluğuna yüklü olarak gelen Hangouts, kullanabileceğiniz başarılı uygulamalardan birisi diyebiliriz.
  5. ICQ: Görüntülü konuşma kategorisindeki en eski uygulamalardan birisi olan ICQ, günümüzde pek popüler olmasa da sunmuş olduğu başarılı mesajlaşma ve görüntülü konuşma özellikleriyle kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri