PES 2016 İçin Bomba Açıklamalar

konami pes 16

Başta futbol oyunu severleri olmak üzere tüm dünyada merakla beklenen ve EA Sports tarafından geliştirilip dünya genelinde satış rekorlarını alt üst eden futbol oyunu FIFA 16’nın yakalamış olduğu başarı karşısında harekete geçen Konami firması, PES 2016 için fiyat politikasında indirime gitmekle yetinmeyip, bu platformlarda ücretsiz sürüm çıkarmak için çalışmalara başladıklarını belirtti.

 

Gerek FIFA 16’nın gerekse PES 16’nın oyun severlerle buluşması henüz yeni sayılır diyebiliriz. Her sene olduğu gibi bu sene de FIFA mı PES mi sorusu gündemi meşgul ettikten sonra tam unutuldu derken Konami cephesinden yapılan açıklamalarla rekabet yeniden alevlenebilir.

Daha Fazlası


1 58

 

Konami yetkililerinden yapılan açıklamaya göre PES 2016 için ücretsiz sürüm gelecek. İlk etapta PlayStation 3 ve PlayStation 4 platformunda sunulacak olan ücretsiz sürüm, Exhibition Mode’da aralarında Bayern Münih, Juventus, Roma, Brezilya ve Fransa’nın da bulunduğu 7 takım yer alacak. Normal maç yapma haricinde antrenman bölümü de olacak ve PES My Club özelliğini de sınırsız erişebilecek.

 

PES 2016’nın sunulacak olan ücretsiz sürümünü demodan ayıran en önemli özelliği ise içerik ve oynanış şeklinde olacak. Tüm PES 2016 sezonunda içerik güncellemeleri sağlanacak ve oynanış şekli olarak herhangi bir değişiklik olmayacak. Oyun için hazırlanan özel sürümü 8 Aralık tarihinden itibaren indirebilirsiniz. Şu aşamada oyunun PC platformuna gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri