Mükemmel Özelliklere Sahip Power Bank Satışta

power bank tl-pb5200 123456

Akıllı telefonlar için deyim yerindeyse hayati önem taşıyan power bankların da pek çok çeşidi bulunuyor. Power Bank sektörünün önde gelen firmalarından biri olan TP-LINK, yeni modeli TL-PB5200’i resmen satışa çıkardı. Yeni modelde gelen en dikkat çekici özelliklerin başında akıllı şarj özelliği geliyor. Kendisine şarj edilmek için bağlanan cihazları tanıyan ürün, en uygun akımı vererek hızlı ve güvenilir biçimde cihazınızı şarj ediyor. Ayrıca TL-PB5200 modeli, kendi kategorisinde en hızlı şarj eden ve en hızlı şarj olan Power Bank özelliğini de taşıyor.

 

TL-PB5200 Dikkat Çeken Özellikleri
TL-PB5200, her çeşit akıllı telefonları, tabletleri ve 5V girişine sahip dijital ürünleri de şarj etme özelliğine sahip olup, tam kapasitedeyken akıllı cihazınızı birkaç defa şarj etme özelliğine de sahip. Ürünün pil kapasitesi 5.200 mAh olup tasarım olarak da son derece şık ve gösterişli. Güvenliği de ön planda tutan TL-PB5200’da 6 farklı koruma özelliği bulunuyor.

Daha Fazlası


1 182

 

Aniden gelişebilecek kısa devre, yüksek voltaj, aşırı deşarj, aşırı şarj, aşırı ısınma, yüksek voltaj gibi olumsuz durumlara karşı korumalı olan cihaz, böylelikle uzun süreli kullanım sunuyor. 2 saatten daha az sürede yüzde 90’a kadar kendini şarj edebilen ürün, kısa süre sonunda yeniden kullanılabilir duruma geliyor. Ayrıca yüzde 90’a varan enerji tasarrufu da sağladığını belirtelim.

 

TL-PB5200 Satış Fiyatı
Ürünün satış fiyatı ise 24 Dolar + KDV olarak raflardaki yerini alıyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri