Samsung’un Akıllı Saat Amiral Gemisi Gear S2 Resmen Satışta

samsung saat 45689

Akıllı saat piyasası, her ne kadar telefon sektörünün yakalamış olduğu pazar hacmine ulaşamasa da pek çok önemli firma son teknoloji akıllı saatlerini piyasaya sunarak yerini şimdiden sağlama almak istiyor. Pek çok farklı firma, akıllı saat sektörünün amiral gemisi modellerini satışa sunarak kullanıcıları kendilerine çekmeye çalışıyor. Bu modellerden biri olan Samsung, son akıllı saat modeli Gear S2’yi ve Gear S2 Classic’i satışa sundu. Samsung Gear S2 özellikleri nelerdir, Gear S2 Türkiye satış fiyatı ne kadar, detaylar haberimizde.

 

Samsung Gear S2 öne çıkan özellikleri
Uzun süren bekleyişin ardından nihayet ülkemizde satışa sunulan Gear S2, birbirinden iddialı özellikleri beraberinde getiriyor. Samsung Gear S2’de bulunan özelliklerden bahsedecek olursak; 512 MB RAM, 4 GB dahili hafıza, Exynos 3250 işlemci, 1.2 inç büyüklüğünde ekran,Gorilla Glass 3 ekran camı özellikleriyle birlikte raflardaki yerini aldı.

Daha Fazlası


1 182

Akıllı telefona göre bu özellikler belki basit kalabilir ancak söz konusu saat olunca gerçekten üst düzey özellikler diyebiliriz.

samsung gear s2 saat 123

 

Samsung Gear S2 Türkiye Satış Fiyatı Nedir?
Akıllı saat için ülkemizde satış fiyatının 899 TL’den başladığını belirtelim. Saatin kayış seçenekleri değiştikçe fiyatının da arttığını belirtelim. Eğer sizler de Gear S2 almayı düşünüyorsanız, almadan önce farklı alışveriş sitelerini ve teknoloji mağazalarını bir göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri