Football Manager 2016 En Yeni Özellikleri – Football Manager Satış Fiyatı Ne Kadar?

football manager 2016 oyun123456

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni geliştirilen ve oyun severlerin beğenisine sunulan oyunların kalitesi de her geçen gün artmaya devam ediyor. Dünya genelinde en çok tercih edilen futbol menajerlik oyunlarından biri olan Football Manager, oyun severler arasında bilinen adıyla FM, serinin en yeni oyunu olan 2016’yı oyun severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

 
Dünya genelinde en çok tercih edilen Football Manager’in yeni versiyonu FM 2016, Sega ve Sports Interactive ortaklığı ile geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. FM 2016, bilgisayar, Mac ve Linux platformları için satışa sunulurken yeni oyunda en dikkat çeken özelliklerin başında 3D maç motorunda yapılan yenilikler dikkat çekiyor.

Daha Fazlası


1 58

 

Futbol menajerlik oyunları kategorisinde en büyük rakibi olan Electronic Arts çıkışlı FIFA Manager oyununu geride bırakmayı başaran ve zirveye yerleşen Football Manager, 2016 serisiyle birlikte gelen yeni özellikler sayesinde zirvedeki yerini koruması bekleniyor.

 
Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazlara da gelen Football Manager 2016’da oyuncu kiralama, geliştirilmiş ekran seçenekleri, geliştirilmiş taktik gibi yenilikler de dikkat çekiyor. Uygulama mağazalarından indirebileceğiniz oyun için ödemeniz gereken ücret ise 23,99 TL.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri