LG’den bir bomba telefon daha – LG Ray özellikleri nelerdir? LG Ray satış fiyatı nedir?

lg ray telefon 456123

Akıllı telefon sektörünün en önde gelen firmalarından biri olan LG, geçtiğimiz günlerde ülkemizde de satışa sunulan ve üst düzey özelliklere sahip V10 modelinin ardından orta segment sınıfına hitap eden LG Ray modelini Rusya’da tanıttı. LG Ray özellikleri nelerdir, LG Ray satış fiyatı nedir, detaylar haberimizin devamında.

 

LG Ray öne çıkan özellikleri
Telefonda bulunan özelliklerden bahsedecek olursak; 5.5 inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlükte HD Ekran kalitesi ile büyük ekran telefon kullanmayı sevenler için oldukça ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Daha Fazlası


1 158

Telefonda bulunan diğer özelliklerden bahsedecek olursak; MediaTek 8 çekirdekli 1.4 GHz hızında MT6592M işlemci, 1 GB’lık RAM, hafıza kartı desteği, 16 GB dahili depolama alanı, 13 Megapiksel arka, 8 Megapiksel ön kamera, 3.000 mAh kapasiteye sahip batarya özellikleriyle birlikte satışa sunulacak.

LG Ray, tasarım olarak ise biraz karışık diyebiliriz. Ön bölümü G3 modeline benzerken, arka bölümü ise Zero ve Spirit modellerini anımsatıyor.

lg ray telefon 123456

 

LG Ray satış fiyatı nedir?
Telefonun yaklaşık olarak 218 eurodan ilk olarak Rusya’da satışa sunulması bekleniyor. Ülkemizde ve diğer Avrupa pazarlarında ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili şimdilik net bir bilgi bulunmazken yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri