Starwars Battlefront satışa çıktı mı? Star Wars Battlefront hangi platformlara gelecek?

star wars battlefront 1223

Uzun zamandan beri oyun severler tarafından merakla beklenen FPS türü oyun Star Wars Battlefront satışa çıktı. Tüm dünyada elliden fazla ödül kazanmayı başaran Star Wars Battlefront; aynı anda PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için satışa sunuldu.

 

 

Star Wars’un yeni oyunu Battlefront’un, her yaştan Star Wars hayranları için geliştirildiğini ifade eden Kıdemli Yapımcı Sigurlina Ingvarsdottir tarafından yapılan açıklamada; vizyonlarının hayranlarına sonuna kadar sadık olan bir oyun vermek olduğunu ifade ederken, oyunla birlikte oyun severlere etkileyici görseller ve seslerle birlikte oyun dünyasında heyecan dolu maceralara atılmalarını sağlamak istediklerini aktardı.

Daha Fazlası


1 58

 

 

Star Wars Battlefront ile birlikte oyuncular orijinal Star Wars üçlemesinin zaman döneminde kendilerini Asiler ve İmparatorluk arasında yaşanan savaşın içinde bulacaklar. 40 kişiye kadar çoklu oyuncu ile oynama özelliğinin yanı sıra, tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz aksiyon dolu görevlere kadar birbirinden farklı Star Wars deneyimlerinin tadına varabileceksiniz.

 

 

Oyun içinde Endor’da müthiş hızlara ulaşan speeder motorları kullanabilecek, AT-ST ya da At-AT içinde Asileri yenecek, Millennium Falcon ile göklerde uçacak ya da Star Wars dünyasının en ikonik Kahramanları  ya da Kötüleri olan Boba Fett, Leia Organa, Luke Skywalker, Darth Vader gibi karakterlerle oyunun içinde kendinize yer bulacaksınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri