Pepsi Phone P1 ile tanıştınız mı? Pepsi Phone P1 teknik özellikleri ve satış fiyatı nedir?

pepsi phone 1 789456

Dünyanın en önemli gazlı içecek firmalarından biri olan Pepsi, kendi geliştirdiği akıllı telefonunu resmen satışa sundu. Pepsi Phone P1 adıyla satışa sunulan telefon internet üzerinden satışa sunuldu. Pepsi Phone P1 özellikleri nelerdir, Pepsi Phone P1 satış fiyatı nedir, detaylar haberimizde.

 

Daha Fazlası


1 158

Bir süredir gündemi meşgul eden iddialar doğru çıktı ve Pepsi, kendi adını taşıyan telefonunu resmen satışa çıkardı. Üretmiş olduğu gazlı içeceklerle dünya çapında tanınan firma, böylelikle akıllı telefon sektörüne de el atmış oldu. Pepsi Phone P1 adıyla satışa sunulan telefonun üretimini Shenzhen Scooby Communication Equipment isimli şirket yaparken, telefonun arka bölümünde Pepsi firmasının logosuna ye verildi.

 
Pepsi Phone P1 dikkat çeken özellikleri
Telefonda bulunan özelliklerden bahsedecek olursak; 5.5 inçlik 1080 piksel ekran, Octa – Core MT6592 işlemci, 5 Megapiksellik ön, 13 Megapiksellik arka kamera, 3,000 mAh kapasiteye sahip pil, parmak izi okuyucu ve Android 5.1 Lollipop tabanlı Dido OS isimli işletim sistemi özelikleriyle birlikte satışa sunuldu. Alüminyum kaplama bulunan Pepsi Phone P1, çift sim kart desteği ve LTE bağlantısına da yer verilmiş. Ayrıca 2. sim kart takılan yere hafıza kartı da takabiliyorsunuz.

Pepsi Phone P1 satış fiyatı nedir?

Telefon, şu an JD.com üzerinden yaklaşık 110 dolara satışa sunulmuş durumda. Açıklanan bu rakam ilk 1.000 kişiyle sınırlı olup daha sonra satış fiyatının artacağı açıklandı.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri