Nvidia yeni tableti satışta – Nvidia Shield K1 özellikleri ve satış fiyatı

 

nvidia tablet

Bundan yaklaşık bir sene evvel Nvidia firması tarafından tanıtılan SHIELD tablet, geçen onca zamana rağmen halen güçlü bir eğlence ürünü olarak sektörde önemli bir yere sahip. Geçen bu süre zarfında tabletin yeni modeli çıkacak mı diye beklense de Nvidia firması değişik bir strateji peşinde koşuyor. Nvidia bu sene tabletin yeni sürümünü çıkaracak. Yeni bir isim verilecek olan tabletin en önemli özelliği hiç şüphesiz 100 dolar daha uygun fiyatlı olması.

 

Nvidia, geçtiğimiz sene tanıtmış olduğu SHIELD tabletini bu yıl “SHIELD Tablet K1” ismiyle yeniden düzenleyerek tekrar satışa çıkarıyor. Tabletin satış fiyatı 100 dolar daha uygun fiyatla 199 dolara satışa çıkacak. Nvidia SHIELD Tablet K1, şimdiden ön siparişe açılmış durumda.

Daha Fazlası


1 182

 

Eğer siz de SHIELD Tablet K1 almayı düşünüyorsanız yeni modelin bir önceki modelden ne gibi farkları olacak diye merak ediyorsanız aslında pek bir farkın olmayacağını söyleyebiliriz. Aynı özellikteki tableti, yeni bir isimle ve 100 dolar daha uygun fiyata satın alma haricinde teknik özellik bakımından herhangi bir yenilik olmayacak.

 

Tabletin özelliklerini kısaca hatırlayacak olursak; Tegra K1 işlemci, 2 GB’lık RAM, 8 inç büyüklüğünde 1920×1200 piksel çözünürlükte ekran özelliklerine sahip.

 

SHIELD Tablet K1’in 16 GB’lık modeli 199 dolardan satışa sunulmuş durumda. Tableti Amazon ve diğer online satış siteleri üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri