Google’dan 1TB’lık ödül kazanma fırsatı – Google ödülü kazanmak için ne yapmak gerek?

google maps 123456

Google’ın son zamanlarda üzerinde daha çok çalışmaya başladığı Google Maps için ödül sistemini getireceği açıklandı. Google yetkililerinin yapmış olduğu resmi açıklamaya göre; Google Maps’e katkı sağlayacak olan kişiler için Google Drive’dan 1 TB’lık alan verilecek.

 

Google Maps Her Yeri Görüntüleyecek
Daha geniş alana ulaşmak isteyen ve böylelikle Google Maps’i daha kapsamlı hale getirmek için bu konuda çalışmalarını yürüten Google, bu konuda normal kişilerin de katkısının olabileceğini düşünerek Google Maps kullanıcılarına çağrıda bulunarak, verilecek olan 1 TB’lık alan ile hem kişiler ödüllendirilmiş olacak hem de kişilerin depolama konusundaki ihtiyaçları karşılanmış olacak.

Daha Fazlası


1 29

 

Google Maps için siz ne yapabilirsiniz?
Google Maps için eklenen son yenilik olma özelliğini taşıyan yerel rehber veya orijinal ismiyle Local Guides için yapılan bu etkinlikte kullanıcılar bulundukları bölgeyi tanıtacak. Ancak hediye almak için ise Google’ın bazı kriterleri bulunuyor. Bu kriterlere göre kullanıcıların yapacak oldukları tanıtımların en az 50 beğeni alması gerekiyor. Böylelikle yapılacak tanıtım hem Google Maps’de yayınlanacak hem de şartları yerine getiren kişiler 1 TB’lık ödülün de sahibi olacak.

 

Google Maps’ten farklı ödüller de kazanabilirsiniz
Google Maps kullanan ve belirtilen işlemleri yerine getiren kişiler derece sistemine göre seviye kazanırken, kazanılan seviyelerle birlikte yalnızca 1 TB’lık ödül değil, farklı hediye ve ödülleri de kazanabilecekler. Bundan dolayı kullanıcıların aynı hesap üzerinden yapacak olduğu tanıtımlar ile birlikte bu konuda seviye yükseltebilecekler.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri