Fallout 4 en iyi hangi platformda – İşte yayınlanan o video

fallout 4 oyun 123

Uzun zamandan beri oyun dünyasının en çok konuşulan oyunlarından biri olan ve adından oldukça söz ettiren Fallout 4 ile ilgili en çok merak edilen konuların başında oyunun grafiklerinin en iyi hangi platformda olduğu idi. Fallout 4’ün bilgisayarda mı, Xbox One’da mı, Playstation 4’te mi daha başarılı olduğu belirlendi. İşte konuyla ilgili detaylar.

 

Evinizde her platformdan son model oyun konsoluna sahip olanlardansanız ve oyun dünyasına damga vuran Fallout 4‘ün hangi platformda daha başarılı olduğunu merak ediyorsanız, sizler için bazı bilgiler sunmak istiyoruz.

 

Piyasada bulunan birçok oyun için grafik karşılaştırmaları hazırlayan YouTube kullanıcısı Candyland, bu sefer Fallout 4’ün bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerini birbirleriyle karşılaştırdı. Böylelikle oyunun hangi platformda daha iyi olduğu belirlenmiş oldu. Pek çok kişinin beklediği gibi Fallout 4, bilgisayar platformunda daha iyi olduğu anlaşıldı. Ancak hemen belirtelim, aralarındaki fark çok da büyük değil.

Daha Fazlası


1 58

 

Platformlar arasındaki farklar, grafik ayarları maksimum olarak ayarlandığında bilgisayarda ortaya çıkıyor ve en çok gölgelerde, ışıklandırmada, gözle görülebilen ayrıntılarda fark ediliyor. Yine oyunun PlayStation 4 ve Xbox One platformları arasında ise pek bir fark bulunmuyor.

 

Aşağıdaki bölümde yayınlamış olduğumuz videoda sizler de kendi gözlerinizle aradaki farkı görebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri