5 dakikada telefonunuzun yarısını şarj eden teknoloji geliyor

huawei hızlı şarj 123

Çinli teknoloji devi Huawei’nin yeni şarj teknolojisi ile tanışmaya hazır olun. Huawei’nin yeni cihazı ile telefonunuzun şarjının yarısını 5 dakika gibi bir sürede doldurarak “hızlı şarj” kavramına yepyeni bir boyut kazandırmaya geliyor.

 

Akıllı telefonların en büyük sorunu: Çabuk biten şarj
Günlük hayatta iş sırasında oluşabilecek aksiliklerin ya da planlanmayan gelişmelerin ortaya çıkması ihtimalinden ötürü ya da en basit ifadeyle yalnızca gündemi takip etmek için telefonlarımızı açık tutmak zorunda kalıyoruz. Akıllı telefonlarda herhangi bir işlem yapmasanız bile şarjlarının çabuk bittiği bir gerçek.

 

Artık akıllı telefonlar toplumda önemli bir yere sahip. Şarj sorununun farkında olan bazı girişimciler de belli noktalara şarj dolum cihazları koyarak para kazanmaya bile başladı.

Daha Fazlası


1 182

 

Huawei’den çok konuşulacak ürün

Huawei’nin geliştirmiş olduğu ürünle şarj sorunu yaşayan kullanıcılar, son derece kullanışlı olabilecek bir şarj teknolojisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Hızlı şarj teknolojisi ile çok daha hızlı ve etkili olan bu ürün, 3000mAh kapasiteye sahip bataryanızın %48’ini yalnızca 5 dakika içinde doldurabiliyor.

 

56. Batarya Sempozyumu’nda tanıtımı yapılan Huawei’nin bu yeni teknolojik ürünü, batarya ömrünüze hiçbir şekilde zarar vermiyor ve bu özelliğinden dolayı da şarj teknolojilerinde bir devrim niteliği taşıdığını söyleyebiliriz.

 

Huawei’nin bu yeni ürünü piyasaya çıktıktan sonra şimdilerde meşhur olan kablosuz şarj özelliğini ikinci plana itebilir. Huawei yetkilileri, ürünün ne zaman kullanıcılarla buluşacağı hakkında herhangi bir açıklama yapmadı..

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri