En iyi kamyon simülatörü oyunları – Truck Simulator: Offroad

offroad

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen kamyon simülatörü oyunlarından biri olan Truck Simulator: Offroad ile gerçekçi bir kamyon kullanma deneyimine hazır olun. Oyun ile ilgili detaylar haberimizin devamında.

 

Truck Simulator : Offroad akıllı telefonlarınızda ya da tabletlerinizde oynayabileceğiniz en başarılı kamyon oyunlarından birisi konumundadır. Android işletim sistemli telefonlarınıza ve tabletlerinize herhangi bir ücret ödemeden yükleyip oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu olan Truck Simulator : Offroad ile gerçekçi ve bir o kadar da zorlu bir mücadele gerektiren bir kamyon kullanma tecrübesini oyunculara fazlasıyla hissettiriyor.

 

Daha Fazlası


1 11

Oyunun içinde zorlu arazi koşullarında iş yapmaya çalışan kamyon ve tırları yöneteceksiniz. Oyunculara değişik görevlerin verildiği oyunda, kazaya karışmadan ya da yükünüze zarar vermeden bölümleri geçmeniz gerekecek. Oyun içinde fazlasıyla sabırlı ve dikkatli olmanız gerekirken, zaman zaman reflekslerinize de fazlasıyla ihtiyaç duyacaksınız.

 

Truck Simulator : Offroad oyununda ormanın içinde bulunan ağaç kesim bölümünden kütükleri alarak taşımakla göreve başlıyorsunuz. Kütükleri aracınıza yükledikten sonra arazi içinde yol almanız gerekecek; ancak arazi şartlarında ilerlerken fazlasıyla zorlanacaksınız, çünkü yolda ilerlerken aracınız çamura saplanabiliyor ya da nehir üstünden geçerken suyun akımına kapılarak sürüklenip gidebilirsiniz.

 

Ayrıca aracınızın yakıtını da kontrol altında tutmanız gerekecek, aksi takdirde yolda kalabilirsiniz. Eğimli yollarda yol alırken aracınızı dengede tutmak için oldukça dikkatli yol almanız gerekecek. Yine oyunda hem gece hem de gündüz moduyla oynayabileceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri