En iyi Android strateji oyunları – StormBorn: War of Legends

stormborn

Akıllı telefon sektörünün gelişmesiyle birlikte geliştirilen oyunların kalitesi heyecanı da her geçen gün artarak devam ediyor. Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen strateji oyunlarından biri olan StormBorn: War of Legends’da fantastik savaşlar ve birbirinden güçlü kahramanlarla savaşmaya hazır olun. StormBorn: War of Legends oyun hikayesi ve diğer bilgiler haberimizin devamında.

StormBorn: War of Legends oyun içinde büyücüler, ejderhalar ve birbirinden güçlü savaşçılar gibi fantastik öğelerin bulunduğu bir mobil strateji oyunu olarak oyun severlerin karşısına çıkıyor. Android işletim sisteme sahip akıllı telefon ve tabletlerinize herhangi bir ücret ödemeden yükleyip oynayabileceğiniz bir oyun olan StormBorn: War of Legends’da fantastik bir dünyaya yolculuk ediyorsunuz ve kendi krallığınızın tahtına geçerek düşmanlarınızı yenmeye, krallığınızı büyüterek hakimiyetinizi daha ileri noktalara kadar yaymaya çalışıyorsunuz.

 

Daha Fazlası


1 11

war of legends

Oyundaki temel amacınız ise; en güçlü orduya sahip olarak ve savaşlarda rakiplerinize karşı üstünlük kurmak. Bunu başarmak içinde de destanlara konu olmuş kahramanları yardıma çağırabileceksiniz.

StormBorn: War of Legends oyun içinde RPG elementleri de bulunuyor. Oyunda ordunuza çağıracağınız kahramanları savaşlarda başarı kazandıkça geliştirebilecek ve daha güçlü hale getirebileceksiniz. Oyundaki savaşları bizzat yönetmeniz de mümkün hale getirilmiş. Kahramanlarınızda bulunan özel yetenekler bu savaşlarda fazlasıyla ön plana çıkacak.

Online altyapısı da bulunan StormBorn: War of Legends oyununda diğer oyuncularla ittifak kurabildiğiniz gibi diğer oyunculara karşı savaş da başlatabileceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri