Samsung Galaxy A3 ve A5 yeni versiyonları sızdırıldı – Samsung Galaxy A3 – A5 özellikleri nelerdir?

galaxy a

Samsung tarafından A serisi altında piyasaya sunulan Galaxy A3 ve Galaxy A5 modellerinin 2015 sürümleri görüntülendi. Samsung’un A serisi altında çıkarmış olduğu üç model Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7, bu sene içinde de yenilenmiş haliyle bir kez daha raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Samsung tarafından alınan bu karardan anlaşılacağı gibi A serisi modellerin varlığı devam edecek ve her yıl özel modeller satışa sunulacak. Her üç modelin de özel sürümleri kısa süre içinde gelmesi bekleniyor. İlk etapta A3 ve A5’in görselleri sızarken, A7’nin ise teknik özellikleri sızdırıldı.

Sızdırılan görsellere göre Galaxy A3 ve A5, 2015 versiyonlarında yepyeni tasarımlarıyla kullanıcılarının karşısına çıkacak. Tasarım olarak Galaxy S serisini andıran modeller, özellikle arka bölümdeki kamera çıkıntısı ve hemen yanında bulunan LED flaşı ile bu benzerliği apaçık belli ediyor.

Daha Fazlası


1 158

samsung galaxy

Samsung Galaxy A3 özellikleri nelerdir?
Gelen bilgilere göre telefonda yer alması beklenen özelliklerden bahsedecek olursak; 4.7 inçlik HD Ekran, 1.5 GHz 4 çekirdek işlemci, 1.5 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanı, 13 Megapiksel arka, 5 Megapiksel ön kamera ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy A5 özellikleri nelerdir?
Galaxy A5’te yer alması beklenen özelliklerden bahsedecek olursak; 5.2 inçlik Full HD Ekran, 1.6 GHz Exynos 7 Octa yonga seti, 2 GB’lık RAM, Android Lollipop işletim sistemi, parmak izi okuyucu, Samsung Pay desteği gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor.

Samsung cephesinden her üç modelin 2015 versiyonlarının ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili açıklama yapılmazken yeni gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri