Amerika’da Bir Teknoloji Arkadaşınız Olsun İster Misiniz?

Sürekli artış yönünde ivme kazanan teknoloji ürünleri, meraklılarının başını döndüren özellikleri sayesinde kayda değer miktarda yüklü paralar ödenerek satın alınıyor. Ama bu ürünler, maalesef kısa sürede popülerliğini kaybediyor ve yeni üst modelleri için tekrardan bir o kadar parayı gözden çıkarıyoruz. Bu durum sadece mobil dünyasıyla da sınırlı değil; tablet, bilgisayar, fotoğraf makinesi, ses sistemi gibi birçok ürün için geçerli.

Size, büyük miktarda paralar ödemeden teknolojiye uyum sağlamanıza yardımcı olacak bir alışveriş arkadaşınız var desek? Amerikapostam ile güvenilir, ucuz ve hızlı gönderimle sorun yaşamadan teknolojiye sahip olabilirsiniz.

Mesela, Türkiye’de bulamadığınız bir fotoğraf makinesi… Bunu, sizin için takip eden, araştıran ve haberdar eden bir sistem ile Amerika’dan sipariş edebilirsiniz. Üstelik daha az kargo ücreti ödeyip, isterseniz depolayan ya da 3 günde size ulaşmasını sağlayan avantajları ile!

Daha Fazlası


1 44

Amerikapostam Türkiye’de bulunmayan ürünleri Amerika’dan sipariş vermek isteyenlerin paketlerini kolay, ekonomik, sorunsuz şekilde Türkiye’ye ulaştırıyor. Tek yapmanız gereken, kayıt olup alışverişe başlamak!

Şimdi kayıt olup size özel Amerika adresinize sahip olun. İlk ay, üyeliğiniz deneme amaçlı ücretsiz olacaktır. Size verdiğimiz adresi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Dil konusunda problem yaşayanlara özel ‘benim için satın al’ uygulamasından da yararlanabilirsiniz.

Banka kartınız veya kredi kartınızla yurtdışı alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bunun için gönderi adresi bölümüne size tanımladığımız adresi yazmanız yeterlidir. Amerika içi bir adrese sahip olmanız, firmaların ücretsiz gönderi avantajlarından da yararlanmanızı sağlayacaktır.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri