Merakla beklenen Call of Duty: Black Ops 3 çıktı

black ops 3

Oyunseverlerin merakla beklediği Call of Duty: Black Ops 3 nihayet raflardaki yerini aldı. 2065 senesinde geçen Black Ops 3’te, gelişen teknolojiyi muhteşem askerler oluşturmak için kullanan devletler, kurmuş oldukları özel kuvvetlerle büyük çaplı savaşlar yerine gizli operasyonlar sürdürmektedir. Oyuncular da oyuna Black Ops askeri olarak dahil oluyor ve dünyanın değişik bölgelerinde aksiyon dolu görevleri yerine getirmek için mücadele edecek.

 

Black Ops 3, serinin oynanış şeklini baştan sona değiştirecek özelliklerle birlikte geliyor.
Black Ops 3’le birlikte gelen yeniliklerden biri de; oyunun senaryo modunu arkadaşlarınızla beraber 4 kişi oynanma imkanına sahip olacaksınız. Bunun dışında yenilenmiş harita tasarımları ile oyun içinde daha fazla açık alana sahip olacak ve daha serbest alanda oynayabileceksiniz. Yine oyunla birlikte karakterlerin görünüşünü tamamen değiştirme şansına da olacaksınız.

call of duty

 

Daha Fazlası


1 58

Yine senaryo modunda elde edeceğiniz başarılar sayesinde farklı silahlara ve ekipmanlara da sahip olma şansını yakalayacaksınız. Son zamanların en başarılı oyunlarından birisi olan Black Ops 3’te ilk kurşunla ölebileceğiniz ‘gerçekçilik’ modu da yer alacak.

 

Oyunda senaryo modu dışında da değişiklikler bulunuyor. Kontrol edeceğiniz süper askerlerle çoklu oyuncu modunda, kısa mesafelerde uçup duvarlarda koşabileceksiniz. Muhteşem aksiyon sahnelerinin yer aldığı oyunda rakiplerinizi yenmek için değişik metotlar kullanabileceksiniz.

cod black ops 3

 

Ayrıca oyuna eklenen yeni maç türleri ile çoklu oyunculu savaşlar daha heyecanlı hale getirilmiş. Yine oyunda yer alan Zombie modu, oyuncuların merakla beklediği kategorilerden biri olacak. Call of Duty: Black Ops 3’ü Voidu üzerinden satın almak isteyenlere NUK3TOWN haritası ücretsiz sunulacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri