Kingston 4GB 1333MHz DDR3 Notebook Ram Özellikleri

Bilgisayar_ramlerijpg

Kingston 4GB 1333MHz DDR3 Notebook RAM, bir dizüstü belleğinden istenen bütün beklentileri karşılıyor. JEPEG Standartlarıyla tam ahenk elde eden ValueRAM, günümüzün çoklu çekirdekli sistemlerinde performansını iyileştiriyor.Kingston dizüstü bellekleri ile bilgisayarınızda aradığınız performansı yakalayın. Teknoloji ve kullanıcı dostu Kingston; yüksek performanslı, bilgisayara tam hizmet veren dizüstü bellekleri ile emin kullanım sağlıyor. Erişilebilir hafızada inkilap niteliği taşıyan ‘Kingston 4GB 1333MHz DDR3 Notebook Ram’ güvenilir kullanması yardımıyla riskinizi en aza indirgiyor.

Böylelikle uzun soluklu, basit kullanım imkanı sunuyor.Kısa ömürlü RAM’ler, bilhassa dizüstü bilgisayar kullanıcılarının korkunç rüyası halini aldı. Kingston dizüstü bellekleri ise içinizi ferah kılacak kullanması ile dikkat çekiyor. ‘Kingston ValueRam’ bir dizüstü belleğinden istenilen bütün beklentileri karşılıyor. ValueRAM, bilgisayarınızın bütün bellek noktalarına aynı hızda, müthiş bir kondiksiyon ile erişim sağlıyor.

Bu da yapmış olduğunuz düzenlemeleri anında görme ve denetim etme imkanı veriyor. Böylelikle ValueRAM ile akışkan bir kullanıma kavuşuyorsunuz.Teknolojide yer almış olduğu alan ile internasyonal piyasada devrim yaratan; durağan(durgun) disk ve RAM üreticisi; dünya pazarının ikinci en büyük adı Kingston, kullanıcılara sunmuş olduğu hafıza ürünü olan ValueRAM; yüksek kaliteli ve rekabetçi fiyata haiz hafıza ürünlerine gereksinim duyan, sistem üreticileri, entegratörler ve perakendeciler için müsait hafıza çözümüdür. ValueRAM, tamamen kullanıcı memnuniyeti odaklı yapılmış oldu.

Kullananların mesele yaşamamaları için ValueRAM, senkronize bir dinamik performans ile tasarlanmıştır. Bu yüzden ”ValueRAM” ile kullananların çoğunlukla yakınma anlatım olan “RAM yavaşladı” problemi değişen teknolojinin tozlu sayfalarında yerini aldı.Kingston ValueRAM, kullanıcının olmazsa olmaz güvencesi olan JEDEC Standartlarıyla tam uyumludur. Birden çoklu uygulamadaki verimi arttırmakla beraber, günümüzün yeni çoklu çekirdekli sistemlerinin performansını da iyileştiriyor. Eksiksiz teste doğal olarak olan ValueRAM, bütün sınavlarını başarıyla geçmiş ve yaşam boyu güvence kapsamındadır. Bilgisayarınızdan gönül rahatlığıyla kaliteli ve yüksek bir performans aldim için sepete bir Kingston ValueRAM Dizüstü Hafıza’ i eklemeniz kafi. Bir Kingston 4GB ValueRAm ile bilgisayarınızda egemenlik sizde olsun.

Daha Fazlası


1 22

Kingston ValueRAM Dizüstü Bellekleri

Kingston®, sanayi standardı belleklerde en iyi kıymeti arayanlar için ülkü, oldukca güvenli, yüksek performanslı ValueRAM masaüstü ve dizüstü bilgisayar belleği sunmaktadır.
Kingston® ValueRAM®, ihtiyaç duydukları belleğin tam teknik özelliklerini bilen kişiler tarafınca satın alınır. ValueRAM hafıza, JEDEC Standartlarına tam olarak uyumludur, %100 deneme edilmiştir ve yaşam boyu garantiye sahiptir.

DDR3, 1333MHz, Non-ECC, CL9, 1.5V, Unbuffered, SODIMM, 204-pin

 

Uyumlu Sistemler Notebook
Kullanım Tipi DDR3
Ram Kapasitesi 4 GB
CAS Hızı 9 nS
Ram Hızı 1333 Mhz
Diğer
Garanti Süresi (Ay) Ömür boyu garanti
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD304100

Kingston 4GB 1333MHz DDR3 Notebook Ram Fiyatı: 81,38 TL

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri