Corsair Vengeance LPX 32GB 4x8GB 2400MHz DDR4 Ram

BilgisayarasfasfasfVengeance LPX belleği yüksek performanslı overclock için tasarlanmıştır. Heatspreader hızlı ısı dağılımı için saf alüminyumdan yapılmıştır ve sekiz katmanlı PCB ısı yönetmenize yardımcı ve üstün overclock rahatlaması sağlar. Her IC ayrı performans potansiyeli için taranır.

DDR4 form faktörü en son Intel X99 Serisi anakartlar için optimize edilmiş ve daha yüksek frekansları, daha büyük bant genişliği ve DDR3 bellekler daha düşük güç tüketimi sunuyor. İntikam LPX DDR4 modüllerinin uyumluluğu test edilmiş güvenilir hızlı performans için X99 Serisi anakartlar arasında bulunmaktadır. Sorunsuz otomatik overclock için XMP 2.0 desteği var. anakart, sizin bileşenleri, ya da sadece tarzınıza uyan birden fazla renk mevcuttur.

Daha Fazlası


1 22

VENG_LPX_RED_DDR4-ILafaLUS

Corsair Vengeance LPX 32GB 4x8GB 2400MHz DDR4 Ram  Özellikler
Güvenilir, hızlı performans için X99 Serisi anakartlar arasında test Uyumluluk

Ve olmadığı bir kaç – bizim ayrıntılı test sürecinin bir parçası çoğu piyasada her X99 Serisi anakart üzerinde performans ve uyumluluk testini içerir.

Yüksek performanslı overclock için tasarlanmış

Her Vengeance LPX modülü, sekiz katmanlı PCB ve çok ekranlı bellek IC inşa edilmiştir. Verimli ısı dağıtıcı overclock potansiyelini artırmak için etkili soğutma sağlar.

Daha hızlı ısı dağılımı ve soğutucu operasyon için Saf alüminyum ısı dağıtıcı

Hızaşırtma üst çalışma sıcaklığı ile sınırlıdır. İntikam LPX ısı yayıcı benzersiz tasarım optimal daha sert itin, böylece uzak IC gelen ve sisteminizin soğutma yoluna ısı çeker.

Isı dağıtıcı sadece agresif henüz rafine form faktörü vitrin sistemlerinde harika görünüyor … Vengeance LPX iyi çalışmasına izin vermez.

Sorunsuz, otomatik overclock için XMP 2.0 desteği

Elle DRAM frekansını iterek eğlenceli bir deney olabilir, ama bazen sadece uğraşmadan maksimum performans almak istiyorum.

Çok Intel X99 tabanlı anakartlar yeni XMP 2.0 standardını destekleyen ve İntikam LPX DRAM yapar. Bunu açın, ve otomatik olarak Vengeance LPX kiti için hızlı güvenli bir hızda uyum olacaktır. Siz kilitlenmelerine veya diğer garip davranışları olmadan şaşırtıcı, güvenilir performans elde edersiniz.

Düşük profilli tasarımı daha küçük alanlarda sığar

DDR4 ilk mini-ITX ve Micro ATX anakartlar yayımlandığında, Vengeance LPX hazır olacak. Küçük form faktörlü küçük durumlarda veya dahili alanın dar olduğu herhangi bir sistem için idealdir.

Birden fazla renk seçeneği anakart veya sistem maç

En iyi yüksek performans sistemleri onlar koşmak kadar iyi görünüyorsun. İntikam LPX anakart, diğer bileşenler, davanızı … ya da sadece sevdiğiniz rengine uyacak çeşitli renklerde mevcuttur.

Corsair Vengeance LPX 32GB 4x8GB 2400MHz DDR4 Ram  Fiyatı: 1.052,21 TL

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri