Android Powered by PRIV Güvenli Smartphone 6 Kasım AT&T geliyor

tiff-ad-landscape-v1-backusddpBeklemek neredeyse bitti: AT & T Pazartesi günü açıkladı! BlackBerry tarafından PRIV Güvenli Smartphone, Cuma 6 Kasım lansman gününde kendi mağazalarında ve ATT.com satışa sunulacak AT & T bu satışı duyurdu , güvenliği artırılmış Priv Android destekli Gelecek olması gerçektenden güzel.

Android PRIV Güvenli Smartphone Fiyatı

Daha Fazlası


1 158

Sonunda reddetmek zor olacak AT & T’nin Sonraki aylık fiyatlandırma planı ile PRIV fiyatları sunuyoruz AT & T’nin kurumsal perakende mağazaları, herhangi bizzat PRIV kontrol etmek mümkün olacak: 24 ay için 30,84 $ bir ay 30 ay, sonraki 18 için 24,67 $ bir ayda 24 Sonraki veya 20 ay için 37 $ bir ayda 12 Sonraki. Ayrıca aşağı iki yıllık sözleşme üzerinde 249,99 $ için satın alabilirsiniz.

BlackBerry tarafından PRIV Güvenli Smartphone Android ekosistemine BlackBerry güvenlik, gizlilik ve verimlilik çok iyi bir hale getirmiş durumunda.

BlackBerry reklama göre Priv gizlilikEfsanevi BlackBerry güvenlik Android teknolojisi ile birlikte Google Play dizi erişim sağlamakta ™ mağaza uygulamalarında.
İnce, zarif, ergonomik tasarımı entegre Otantik BlackBerry SmartSlide klavye, artı çarpıcı 5.4 “çift kavisli ekranından erişilebilen bir dokunmatik klavye.

Android Powered by PRIV Güvenli Smartphone  Özellikleri

Özel DTEK ™, BlackBerry tarafından güvenlik sisteminin gizlilik gücü sağlamak için uygulamalarınızı izler.
Schneider-Kreuznach ® sertifikalı 18MP çift flaşlı kamera performansı için tasarlanmıştır.
22.5 saate kadar süren büyük 3410mAh pil, bol gün işlek size güç vermek.
BlackBerry Hub, bir app mesajlarınızı entegre ve BlackBerry Takvim Android için mevcut akıllı out-of-the-box takvimi sağlar.
Ek depolama 2TB kadar bir hot-swap MicroSD kart yuvası ile onboard 32GB flaş depolama bol.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri