Asus Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GB 256Bit GDDR5 DX12 PCI-E 3.0 Ekran Kartı TURBO-GTX970-OC-4GD5

TURBO-GTX-97sf0-1

ASUS Turbo GeForce® GTX 970 ile Performansı 12’den Vurun 1228 MHz saat hızı daha iyi performans ve sıra dışı oyun deneyimi için.Çift taraflı emici fan tasarımı : %10 daha çok yayılma alanıyla %10 daha serin ve büyük seviyede daha sessiz performans.Çift bilye yataklı fan sürtünmeyi azaltarak daha müessir çalışır, kart ömrünü ve soğutma enerjisini 4 kat arttırır.Super Alloy Power güç kaybını engelleyerek performansı arttırır, ömrü uzatır ve daha serin bir emek harcama ortamı yaratır.

Daha Fazlası


1 22

XSplit Gamecaster ve GPU Tweak

reel zamanlı ve sezgisel GPU saat hızı artırma, oyununuzu anında canlı yayınlayın.
Serin Performansın Beyaz Zirvesi
ASUS Turbo GTX 970 öbürlerinden değişik gözüken beyaz rengiyle hususi versiyon bir monitör kartıdır. Yenilikçi bir çift taraflı emici fana ve %10 sıcaklık yayılma alanına haiz olan ASUS Turbo GTX 970, %10 daha serin bir performans ve üst seviye SLI gücü sunar. Çift bilye yataklı fana haiz olan kart, 4 kat uzun yaşam ve üst düzen stabilite için Super Allow Power malzemeler ihtiva eder.

1 senelik parasız ASUS GPU Tweak x XSplit Gamecaster yazılımıyla beraber ASUS Turbo GTX 970, performansın son damlasını bile kişiselleştirebilecek ve oyununuzu aynı anda kaydedip yayınlayabileceksiniz. Endüstrideki yenilik zincirimizin son halkası olan ASUS Turbo GTX 970, muhteşem monitör kartı arayışımızın bir öteki zirvesi.
Giriş-Çıkışlar

1 X Native DVI-I
1 X Native DVI-D
1 X Native HDMI
1 X Native DisplayPort
Çift taraflı emici fan
Referans kartlardan %10 ve SLI konfigürasyonlarında %7 daha serin
%10 daha geniş yayılma alanı ve çift taraflı emici fan tasarımıyla ASUS Turbo GTX 970, referans kartlardan %10, SLI konfigürasyonlarında ise %7 daha serindir.

Fanın iki tarafındaki bilyeli yataklar, daha yüksek güç ve yüksek sıcaklık toleransı sağlar. Azalan sürtünme gücüyle beraber daha akıcı çalışır, kartın ömrünü 4 kat arttırır.
Çift bilye yataklı fan
4 kat daha uzun yaşam
Küresel yataklı fanlarda sık yaşanmış olan yağ kuruması sorunu olmayan çift bilye yataklı fana haiz ASUS Turbo GTX 970, 4 kat daha uzun ömürlüdür. Düşük sürtünme ile daha akıcı çalışırken, kartın ömrünü ve soğutma enerjisini arttırır.

Super Alloy Power
Yükseltilmiş dayanıklılık ve soğutma
Hususi formüle edilmiş alaşımlı malzemeler, güç kaybını azaltarak performansı arttırır, dayanıklılığı yükseltir ve daha serin bir emek harcama ortamı sağlar. Beton çekirdekli choke’lar, tam yükte vızıldama sesini engeller ve kart kapasitörlerinin 50 bin saatlik; kısaca geleneksel kapasitörlerden 2.5 kat daha çok ömre haiz olmalarını sağlar.

Detaylı Grafik Ayarları
XSplit Gamecaster ile GPU Tweak
Reel zamanlı sezgisel grafik ayarı
Saat hızlarını, voltajları ve fan hızlarını, grafik kartınızın olmasını dilediğiniz benzer biçimde ayarlayın. GPU Tweak Standart ya da Gelişmiş modlarını kullanın.

Rahat ayarlar için sezgisel seçeneklere ulaşmak için Standart modu seçin. Grafik kartı ayarlarını öğrenmek için olağanüstü bir mod. Alternatif olarak daha gelişmiş ve geniş ayar alternatifleriyle çalışmak için Gelişmiş modu seçin.

XSplit Gamecaster: Oyununuzu anında kaydedin ve yayınlayın
Artık oyun içi arayüzü görmek ve kayıt ya da gösterim yapmak için XSplitGamecaster’ı çalıştırabilirsiniz. Oyun gösterim deneyiminizi arttırmak için de oyun içi notları ve video düzenleyici özelliklerini kullanabilirsiniz.

Chip Seti NVIDIA GTX
Grafik İşlemcisi NVIDIA GTX 970
Grafik Hafıza 4 GB
Slot Tipi PCI-Express 3.0
Bit Kıymeti 256 Bit
Hafıza Tipi DDR5
Irtibat Portları Display
Irtibat Portları DVI
Irtibat Portları HDMI
DVI Çıkışı 2 Tane
HDMI Çıkışı 1 Tane
Display Çıkışı 1 Tane
Mini Display Çıkışı Yok
Overclock Var
Hafıza Hızı 7010 MHz
Çekirdek Hızı 1228 MHz
Soğutma Fanlı Soğutma
3D Desteği Yok
DirectX Desteği 12
Öteki
Güvence Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Yığın kodu BD803481

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri