Counter Strike Android’e ne zaman gelecek? işte detaylar

counter strike android

Bir döneme damga vuran PC oyunu Counter Strike, günümüzde halen oynanmaya devam ediyor. Tek başına, çoklu ya da online olarak oynanan en güzel oyunlardan biri olan Counter Strike, yakın zamanda akıllı telefon ve tabletlerde de oynanabilecek.

 

Eski günlerde olduğu gibi Counter Strike turnuvalarını yeniden başlatmaya hazır olun. Kapışmalar, çatışmalar kaldığı yerden devam edecek. Ancak bundan sonraki kapışmalar internet kafelerde değil, telefonlar aracılığıyla internetinizin olduğu her yerde mümkün olacak.

 

Daha Fazlası


1 58

Örneğin otobüsle eve giderken, evde kanepeye uzanırken, okulda teneffüslerde, işyerinde boş zamanlarda rahatlıkla Counter Strike oynayabileceksiniz. Sdlash3d geliştirici ekibinin yapmış olduğu açıklamaya göre Counter Strike 1.6 serisinin Android platformu için port edildiği belirtildi. Ayrıca ekip tarafından oyunun Android cihazlarda nasıl oynanacağı ile ilgili de video yayınlandı. Bizleri de heyecanlandıran bu gelişmelerden sonra oyunun bir an evvel uygulama mağazalarındaki yerini almasını beklemekteyiz.

 

Oyunun geliştirici ekibini tebrik etmek lazım. Çünkü pek çok akıllı telefon kullanıcısı, Counter Strike oyununu telefonunda görmek isteyecektir. Ancak ortada şöyle bir durum var. Malum bu resmi bir paket olmadığı için Google Play Store’daki yerini alamayacak ve yalnızca Apk olarak internet üzerinden ulaşılabilecek. Bize göre bu durum çokta önemli bir sorun değil. Sonuçta oyunu Android cihazlarda oynamak mümkün olacak.

 

Oyunla ilgili son düzenlemeleri yapan geliştiriciler, gerekli çalışmalarını tamamladıktan sonra Counter Strike, Apk olarak birkaç hafta sonra ücretsiz olarak cihazlara yüklenebilecek. Oyunla ilgili yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri